gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone'da gelen aramayı reddetme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone'da gelen aramayı reddetme nasıl oluyor yeni bir İphone aldım ve kullanmayıda bilmiyorum :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone'da gelen aramayı reddetme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klasik reddetmelerimiz

klasik reddetmelerimiz

Arkadaş kalalım. (Benim yanımda ol da erkek arkadaşlarımın neler yaptıklarını anlatacak bir adamım olsun.) Şu sıralar kariyerime konsantreyim. (İş yapmak bile seninle birlikte olmaktan daha ilginç.) Sorun senden değil, benden kaynaklanıyor. (Sorun senden kaynaklanıyor.) Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam. (Aslında sadece aynı güneş sisteminde olsak da seninle olmam.) Bir başkasını...
  2. Erkeklerin kadınları reddetme bahaneleri:

Erkeklerin kadınları reddetme bahaneleri:

10-Seni kızkardeşim gibi severim(çirkinsin) 9-Aramızda bu kadar yaş farkı olmasaydı keşke (çirkinsin) 8-Seni düşünemiyorum (çirkinsin) 7-Hayatım şuanda karmakarışık (çirkinsin) 6-Bir başaksını seviyorum (çirkinsin) 5-Aynı işyerinde çalıştığım biriyle çıkamam (çirkinsin) 4-Sorun senden değil benden (çirkinsin) 3-Şu sıaralar kariyerime konsantreyim (çirkinsin) 2-Sözlüm var (çirkinsin)...
  3. Google Aramaları

Google Aramaları

Arkadaslar bu verecegm bilgiler basit ama çok kullanışlıdır. Belki de çogunu biliyorsunuz ama ben yine de bilmiyenler vardır diye veriyorum arama yaparken, arayacağımız şey bir kelimeden fazlaysa " " işaretini kullanın. bunu yaptığınız takdirde hepsini birlikte alacaktır. örneğin; mail bombası yazdığınızda mail ve bombası kelimelerini arar. Fakat "mail bombası"...
  4. Reddetme bahaneleri

Reddetme bahaneleri

Aradaki fark baya büyük.... :dil: KADINLARIN ERKEKLERI REDDETME BAHANELERI: 10-Seni agabeyim gibi severim.(Saz heyetinde 14. keman) 9-Aramizda bu kadar yas farki olmasaydi keske. (Babam yasindasin) 8-Seni düsünemiyorum. (Çirkinsin) 7-Hayatim su anda karmakarisik. (eve gidecegiz ve eski erkek arkadasim gelecek,olay çikacak) 6-Bir baskasini seviyorum. (Evde kedimi oksar,pasta börek yerim)...
  5. İphone'da Gelen Aramayı Reddetmek için

İphone'da Gelen Aramayı Reddetmek için

İphone'da gelen aramayı reddetme İphone'da gelen arama nasıl reddedilir Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeni İphone kullanıcısı misafirler, sizler için bu yazımızda İphone'da gelen aramayı rededetme konusunda bilgiler aktarıyoruz. Arkadaşlar İphone’da Gelen Aramayı Reddetme İstemediğiniz bir arama geldiğinde yada meşgulseniz aramayı reddetmeniz gerekiyorsa Arama geldiğinde power düğmesine...

Sayfayı Paylaş