gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone'da Gelen Aramayı Reddetmek için

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İphone'da gelen aramayı reddetme İphone'da gelen arama nasıl reddedilir
    Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeni İphone kullanıcısı misafirler, sizler için bu yazımızda İphone'da gelen aramayı rededetme konusunda bilgiler aktarıyoruz.

Arkadaşlar İphone’da Gelen Aramayı Reddetme İstemediğiniz bir arama geldiğinde yada meşgulseniz aramayı reddetmeniz gerekiyorsa Arama geldiğinde power düğmesine iki kere hızlıca basılınca gelen arama reddediliyor

İphone'da Gelen Aramayı Reddetmek için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reddetmek

Reddetmek

Rüyada bir teklifi reddettiğini görmek; aile ve aşk hayatınızda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza işarettir
  2. Google Aramaları

Google Aramaları

Arkadaslar bu verecegm bilgiler basit ama çok kullanışlıdır. Belki de çogunu biliyorsunuz ama ben yine de bilmiyenler vardır diye veriyorum arama yaparken, arayacağımız şey bir kelimeden fazlaysa " " işaretini kullanın. bunu yaptığınız takdirde hepsini birlikte alacaktır. örneğin; mail bombası yazdığınızda mail ve bombası kelimelerini arar. Fakat "mail bombası"...
  3. İçten gelen bakım

İçten gelen bakım

Arkadaşlar, 1 tatlı kaşığı kuru mayayı ılık suya atıp için. Bunu hergün tekrarlayınca cildinizdeki pürüzsüzlüğü bi hafta içinde farketmeye başlayacaksınız. söylemesi benden
  4. 2012 İçin Şimdiden Yıl Başı Hediyesi Aramaya Başlamalısınız

2012 İçin Şimdiden Yıl Başı Hediyesi Aramaya Başlamalısınız

Döndürmeyi ve çevirmeyi çok seveceksiniz Bir kalemtıraş bundan daha basit olamazdı! Paslanmaz çelikten yapılmış Twist?in şekli, açılmış bir kaleme benzemektedir. Basit, fonksiyonel ve fantastik! Tıpkı Steve Jobs?un söylediği gibi! Twist, bir iF Konsept Tasarım ürünüdür. Bu ürün 2012 Yılbaşı hediyesi olmak için Sizleri Bekliyor.
  5. İphone'da gelen aramayı reddetme

İphone'da gelen aramayı reddetme

İphone'da gelen aramayı reddetme nasıl oluyor yeni bir İphone aldım ve kullanmayıda bilmiyorum :S

Sayfayı Paylaş