gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphonenin Sahibi Kimdir

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İphonenin Sahibi Kimdir İphonenin Gerçek Sahibi Kim

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda İphone'nin gerçek sahibi kim diyenler için İphone'nin sahibi Steve Jobs hakkında bilgiler aktaracağız sizlere.

İphonenin Sahibi Steve Jobs'dır.

Steve Jobs, 2004 yılından beri eşine ender rastlanan 'nöroendokrin' denilen tümör kaynaklı bir pankreas kanseri türüyle mücadele ediyordu. iPod ve iPhone'u dünyaya kazandırmasıyla ünlenen Steve Jobs, Apple'ın üst yöneticiliği (CEO) görevinden Ağustos ayında ayrılmıştı. Apple'ı dünyanın en büyük şirketlerinden biri haline getiren yaratıcı güç olarak görülen Steve Jobs, yerini sağ kolu olarak bilinen Tim Cook'a bırakmıştı.

İphonenin Sahibi Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iPhonedan Nasıl şarkı silinir

iPhonedan Nasıl şarkı silinir

iPhone şarkı silme iPhonedan Nasıl şarkı silinir Merhaba Sevgili Melek'ler ve "iPhone'dan şarkı nasıl silinir?" diyen sevgili misafiler, bu yazımızda iPhone'dan şarkı silmek için gerekli tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz. iPhone'dan şarkı silebilmek için iTunes kullanmanız gerekiyor. Silmek istediğininz şarkıları iTunes’tan sildikten sonra da iPhone'da sync (eşzamanlama)...
  2. İphonenin Bilinmeyen Özellikleri

İphonenin Bilinmeyen Özellikleri

İphonenin Bilinmeyen Özellikleri var mı neler acaba bilen varsa bizede yazsın İphonenin Bilinmeyen Özelliklerini :)
  3. İphonedeki En İyi Uygulamaları

İphonedeki En İyi Uygulamaları

İphonedeki En İyi Uygulamaları yazarsanız çok sevinirim kızlar.
  4. İşte Meleklerim Ülkerin Sahibi Sabri Ülker Kimdir?

İşte Meleklerim Ülkerin Sahibi Sabri Ülker Kimdir?

Sabri Ülker Kimdir? Sabri Ülker Hayatı? Ülker ürünlerinin sahibi olan Sabri Ülker hayata veda etti ...Peki Sabri Ülkeri tanımayanınız var mı? Eğer tanımıyorum derseniz işte Sabri Ülker.. 1920 yılında Kırım’da doğdu. 1929 Ağustos’unda ailesiyle birlikte Türkiye’ye göç etti. Sabri Ülker Kadırga İlkokulu’nu bitirdikten sonra sırasıyla İstanbul Erkek Lisesi, Bilecik Lisesi ve Kütahya...
  5. iphoneda face açılmıyor yardım

iphoneda face açılmıyor yardım

Iphoneumda facebook sayfasını açamıyorum.Sırf bende mi böyle yoksa genel bir sorunmu var yardım edin lütfen :S

Sayfayı Paylaş