gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Iphoneunuz Geri Yükleme Sırasında Hata Veriyorsa Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; iphone geri yükleme sırasında oluşan hata ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, hemen herkesin beğenerek kullandığı Iphone telefonlarla ilgili çeşitli bilgileri, kullanım kolaylıklarını ve yenilikleri forumumuz üzerinden sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. En son bilgilerini verdiğimiz yeni Iphone 5 Türkiye'ye geliş tarihi konumuzun ardından bu sayfamızda da Iphone geri yükleme sırasında hata veriyorsa ne yapacağınız konusunda bilgiler vermek istiyoruz...

Eğer İphonunuzun ekranında USB kablosu ve apple işareti varsa ve geri yükleme için İtunes'a bağlandığınızda hata alıyorsanız sırasıyla aşağıdakileri deneyin:

Öncelikle telefonunuzu DFU moda alın. BUnu yamak için telefonunuzun power ve home tuşuna aynı anda basılı tutun. Apple ibaresi çıkınca bırakın.

Ardından telefonunuzu USB kablosu aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın.

İtunes otomatik olarak telefonunuzu bulacak ve kurtarma modunda bir telefon bulundu geri yükleme yapın diyecektir.

Eğer telefonunuzdaki sorun güncelleme sırasındaki bir bağlantı kopukluğuysa bu aşamada düzelecektir.

Eğer düzelmezse;

Bilgisayarınızın güvenlik duvarını kapatın.

Ardından bilgisyarınızı sorunun oluşumundan önceki bir tarihe geri yükleyin.

İtunes'u kaldırıp tekrar kurun.

Bu kez geri yükleme yaptığınızda sorun düzelecektir.

Iphoneunuz Geri Yükleme Sırasında Hata Veriyorsa Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yükleme

Yükleme

Rüyada bir araca bazi seyler yüklediginizi görmek, sizden istenilen seyleri kolaylikla yapacaginizi bu yüzden bir zorlukla karsilasmayacaginizi, bu suretle hem ailenize hem de kendinize faydali bir is yapacaginizi gösterir.
  2. Makyaj Sırasında Hata Yapanlara Küçük Uyarılar

Makyaj Sırasında Hata Yapanlara Küçük Uyarılar

Dudak Fırçası Kayarsa: Pamuklu çubukla lekeyi hafifçe silin. Başka bir çubuğu fondötenleyip tekrar silin. Sonra pudralayıp, rujunuzu tekrar sürebilirsiniz. Renklerde Yanıldıysanız: Renklerde yanıldığınızı hissettiğiniz zaman makyaja sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz. Aplikatöre toz pudra koyup göz farının fazlasını gözün iç kısmına doğru silin. Yeterli olana kadar devam edin. Aynı...
  3. facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor

facebook giriş yapamıyorum hata veriyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin bana arkadaşlar.
  4. yardım edin sistem geri yükleme yapamıyorumm

yardım edin sistem geri yükleme yapamıyorumm

acil yardım lazım lütfen, ablamın laptopundan silmemem gereken bişeyi sildim sistem geri yüklleme yapayım dedim yapamıyorum yardım ne olur, ablam beni öldürürr :((((
  5. faceye giremiyorum hata veriyor imdat!

faceye giremiyorum hata veriyor imdat!

Faceye giremiyorum sürekli hata veriyor aynı sorunu yaşayan var mı yoksa benim bağlantılarımda mı bir sorun var, lütfen biri cevap versin :/

Sayfayı Paylaş