gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ipod Shuffle'a Nasıl Şarkı Yüklenir?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ipoda müzik yükleme ipoda müzik atma ipoda nasıl müzik atılır

Teknoloji işlerlerken dur durak bilmiyor melekler :) Eğer teknolojinin sıkı bir takipçisiyseniz ve müzik dinlemekten zevk alıyorsanız, muhtemelen bir ipod shuffle sahibisinizdir. Bu yazımızda sizlere ipodunuza nasıl müzik yükleyeceğinizi izah edeceğiz :)

Öncelikle iPodlar, mp3′ler gibi masaüstünden müziğin taşıyım mp3′e atma mantığıyla çalışmıyor. iPodunuza şarkı yüklemek için öncelikle bilgisayarınıza iTunes u yüklemeniz gerekiyor.

iTunes u yükledikten sonra, iTunesu açıyoruz ve sonra masaüstündeki müzik parçalarımızı tutup iTunesin içine bırakıyoruz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra veya önce farketmez; iPod Shuffle ı bilgisayara bağlıyoruz. bağladıktan sonra iTunes bizim iPodu tanımak için birkaç işlem yapıyor. iTunes bunu yaparken bizde programa biraz yardımcı oluyoruz. İşlem tamamlanınca iPodumuz verdiğimiz ismiyle beraber( şimdilik ismi “melek” olsun) iTunesun sol tarafında kendini belli edecek.

Bunlarıda yaptıktan ve iPodumuz tanındıktan sonra dinlemek istediğimiz şarkıyı ekrandan tutup iPodumuzun -melek'in- üzerine getiriyoruz ve bırakıyoruz.

Bu kadar :tik:

Ipod Shuffle'a Nasıl Şarkı Yüklenir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konuya video nasıl yüklenir yardım lütfen

Konuya video nasıl yüklenir yardım lütfen

Açtıgımız konulara nasıl video yükleyebiliriz biri bana anlatabilir mi lütfen..
  2. pm nasıl yüklenir

pm nasıl yüklenir

bende takı yarışmasına katılmak istiyorum ama resmin nasıl yükleniceğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
  3. Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir lütfen bu konuda bana bilgi verin ve yardımcı olun kızlar.
  4. Android Cep Telefonlarına Tema Nasıl Yüklenir ?

Android Cep Telefonlarına Tema Nasıl Yüklenir ?

Android Telefona Tema Yükleme Android Telefona Tema Nasıl Yüklemek Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız android telefonlara polis telsizi uygulaması konusunun ardından bu sayfamızda da Android Telefona Tema Yükleme konusunda sizlere bilgiler vereceğiz.. Android telefonlarımızın; ekran görünümlerini, temalarını, ekran kısayollarını değiştirmenin yanısıra ana ekranımıza...
  5. Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bu konu; bilgisayara bluetooth nasıl yüklenir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelişen teknolojinin yarattığı kolaylıklar günlük hayatımızda işlerimizi daha çabuk halletmemeize ve zaman kaydı yaşamadan işlerimizle ilgilenmemize olanak sağlıyor. Bu kolaylıklardan biri de bluetooth cihazı. Bilgisayarımızda ki bilgileri telefonumuza ya da başka bir bilgisayara aktarmak ya da...

Sayfayı Paylaş