gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İptal Edilen SBS Sınavıyla İlgili Son Açıklama!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 sbs, sbs 2013, sbs sonuçları 2013

Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı iptal edilen 2013 SBS sınavı hakkında önemli açıklamalar yaptı. Nabi Avcı, SBS ile ilgili iptal kararına ilişkin, "Çocuklarımız, velilerimiz rahat olsun, hak kaybı olmayacak" dedi.

nabi-avcı.jpg

İptal Edilen SBS Sınavıyla İlgili Son Açıklama! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SBS sonuçları açıklandı

SBS sonuçları açıklandı

İlköğretim 6 ve 7. sınıf öğrencileri için bu sene ilk kez yapılan Seviye Belirleme Sınavı'nın (SBS) sonuçları açıklandı. Öğrenciler sınav sonuçlarını Milli Eğitim Bakanlığının MEB internet adresinden T.C kimlik numaralarını girerek öğrenebilecek. Öğrencilerin adreslerine sınav sonuçlarına ilişkin bir belge gönderilmeyecek. Öğrenciler sonuç ekranından puanların hesaplanışını, sınıf...
  2. SBS sınav tarihleri 2010

SBS sınav tarihleri 2010

SBS 2010 sınav tarihleri belli oldu arkadaşlar buna göre sınav tarihleri şu şekilde Seviye Belirleme Sınavına girecek 1 buçuk milyonu aşkın öğrencinin büyük bir heyecanla beklemiş olduğu 2010 sbs sınav tarihleri dün Milli Eğitim Bakanlığı sbs 2010 ne zamanSınavlar dairesi başkanlığı tarafından açıklandı. Hatırlayacağınız gibi 2009 sbs Haziran ayının ilk ve 2. haftası yapılmıştı. 2010 sbs...
  3. SBS sınav tarihi 2012

SBS sınav tarihi 2012

Arkadaşalr acaba SBS sınav tarihi 2012 ne zaman bilen varmı?
  4. 2012 LYS Sınav Tarihleri İle İlgili Resmi Açıklama Yapıldı

2012 LYS Sınav Tarihleri İle İlgili Resmi Açıklama Yapıldı

2012 lys sınav tarihleri 2012 lys sınavı ne zaman 2012 lys sınav takvimi Sevgili melekler, 2012 YGS sınavında başarı gösterip 2012 LYS sınavına girmeye hak kazanan öğrenciler aşağıda belirtilen ve ÖSYM'nin resmi olarak açıkladığı tarihlerde sınava gireceklerdir. İşte 2012 LYS sınav tarihleri ... Lisans Yerleştirme Sınavı-1 (Matematik-Geometri) 2012-LYS1 16.06.2012 Lisans Yerleştirme...
  5. 2012 KPSS'de İptal Edilen Sorular İle İlgili Yapılan Açıklama

2012 KPSS'de İptal Edilen Sorular İle İlgili Yapılan Açıklama

KPSS'de İptal Edilen Sorular KPSS'de Hangi Sorular İptal Edildi Sevgili melekler, 2012 kpss sınavı yapıldı ve bugün yapılan bir açıklamayla kpss'de bazı soruların iptal edildiği açıklaması yapıldı. İşte KPSS'de İptal Edilen Sorular ile ilgili haberin detayları şöyle; 2012-KPSS Lisans Sınavı'nın İstatistik Testi Temel Soru Kitapçığı 10. sorusu ve Kamu Yönetimi Testi Temel Soru...

Sayfayı Paylaş