gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Irak'ta 15 yaşında canlı bomba

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Canlı bombaları filmlerde izlerdik. Bu kez gerçeğine şahit olduk. Irak'ın Bakuba kentinde dehşet görüntüler vardı. Irak’ın Sünni çoğunluklu Bakuba kentinde üzerinde intihar saldırısı düzenlemek için kullanılan bombalı kuşak bulunan 15 yaşındaki bir kız, Iraklı güvenlik görevlileri tarafından yakalandı.

Önceki gün bir kontrol noktasına yaklaşırken, elbisesinden sarkan bir cismin görülmesi üzerine polis tarafından gözaltına alınan Rania isimli genç kız patlayıcıları üzerine 5 ay önce evlendiği kocasının akrabalarının yerleştirdiğini söyledi.

Genç kızı bir grup gazetecinin önünde sorgulayan ve basın mensuplarının sorguyu görüntülemesine izin veren polis, Rania’nın El Kaide terör örgütü ile bağlantılı akrabaları olduğunu tahmin ettiklerini ve bu kişileri bulmaya çalıştıklarını söyledi.

Irak polisi olayın, “El Kaide’nin ne kadar gözü dönmüş ve aile bireylerinin bile birbirlerini ölüme göndermesine yol açacak kadar acımasız hale geldiğini gözler önüne serdiğini” vurguladı. Irak’ta kadın intihar saldırganlarının sayısının geçen yıl üç katına çıktığına dikkat çekiliyor.

internethaber.com

Irak'ta 15 yaşında canlı bomba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konser alanında canlı bomba paniği...

Konser alanında canlı bomba paniği...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Kızılay Meydanı'nda düzenlenen konserde canlı bomba paniği yaşandı. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen konserde izdiham yaşandı. Çevik kuvvet ekipleri kabalağı dağıtmak için biber gazı kullandı....
  2. Canlı bombayı İstanbul'a bıraktılar

Canlı bombayı İstanbul'a bıraktılar

Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir operasyonda Şişli'de üzerindeki 8 kilo 800 gram patlayıcı ile yakalanan kadın teröristi İstanbul'a götürdükleri tespit edilen 2 kişi yakalandı. Edinilen bilgiye göre Van Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, canlı bombayı Van'dan İstanbul'a götüren iki kişinin kimlik bilgisine ulaştı. Bu...
  3. Canlı Bomba "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim"

Canlı Bomba "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim"

Canlı bomba Gönül Erdoğan PJAK Başkan yardımcısının emriyle geldiği İstanbul'da kendisini şok baskınla yakalayan polise "Yakalanacağımı anlasaydım kendimi de sizi de imha ederdim" dedi.. İstanbul'u çantasındaki iki bombayla kana bulamak isterken polisin operasyonuyla yakalanan canlı bomba Gönül Erdoğan'ın, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki polislere eylemi...
  4. Baba 13, Anne 15 Yaşında

Baba 13, Anne 15 Yaşında

13 yaşındaki Alfie Patten'ın 15 yaşındaki kız arkadaşından bebek sahibi olması İngiltere'de büyük yankı buldu. İngiltere'de 13 yaşındaki Alfie Patten'ın baba olmasının yankıları sürerken, gazetelerde Alfie'nin ailesiyle ilgili birbirinden ilginç haberler yer aldı. Daily Mail gazetesi, 13 yaşındaki baba Alfie'nin halen 20'li yaşlarında olan ablasının da, Alfie'nin baba...
  5. Canlı Bomba Aşk

Canlı Bomba Aşk

Canlı Bomba Aşk Kilitlenmiş dudaklarımın kiralik düş/lerinden çıkartıyorum seni Anlamsız bir sabahın doğuşunda heyecanla ölmek için uyanıyorum gözlerine Bir sus kalıyor sessizliğin sevdalı koynunda Toplu bir göç şimdi benim yüreğimden hicret eden duygular yığını Bir mavi şehrin kırılgan taraflarında soğuk kaldırımlara uzanmış Bir çift gözdü ’ Aşk ’ Bütün ölümler ödünç bırakılıyordu bir...

Sayfayı Paylaş