gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Irak'ta askerlik sırası kana bulandı: 35 ölü

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Irak'ta El Kaide'nin kalesi Bakuba'nın doğusunda bir asker alma merkezine yönelik iki intihar saldırısı düzenlendi. Saldırı sonrası ortalık kan gölüne dönerken ilk belirlemelere göre 35 kişi öldü, 50 kişi de yaralandı. Emniyetten bir yetkili, saldırının Bakuba'nın doğusunda bulunan Irak ordusuna ait "Saad" asker alma merkezinde iki intihar komandosu tarafından düzenlendiğini söyledi.

ASKER GİBİ GİYİNDİLER
    Iraklı bir asker gibi giyinerek kamufle olan bir saldırganın, özellikle yüzlerce Iraklının askere alınmak için sıraya girdiği anda düzenlendiği belirtildi. Ölenler arasında çok sayıda sivilin yanı sıra askerler de olduğu bildirildi. Merkezi Bakuba olan ve Irak'ın en tehlikeli yerlerinden birisi olarak kabul edilen Diyala bölgesi son bir yıl içinde El Kaide ile bu örgütle mücadeleye başlayan eski Sünni direniş komiteleri "Sehva" arasındaki kanlı çatışmalara sahne oluyor.

sabah.com

Irak'ta askerlik sırası kana bulandı: 35 ölü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulantı

Bulantı

Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.
  2. uğur ışılak-öldür beni(dilini kana bulama)

uğur ışılak-öldür beni(dilini kana bulama)

Dilini kana bulama Sus da öldür beni n'olur Gönlünün darağacına As da öldür beni n'olur Dolaştır donan kanımı Ruhun ile yak canımı Körükleyip yangınımı Es de öldür beni n'olur Sevdam nasip alacaksa Hasret yetim kalacaksa Sonu vuslat olacaksa Küs de öldür beni n'olur Hasretinle yana yana Ömrü tükettim uğruna Bir taş misali bağrına Bas da öldür beni n'olur
  3. "Öküz öldü ama ortaklık devam ediyor" diyen Kaya Bey

"Öküz öldü ama ortaklık devam ediyor" diyen Kaya Bey

Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan "Kaya, Hülya ve Saran'ı teknesinde ağırladı" haberlerine açıklık getirdi. "Öküz öldü ama ortaklık devam ediyor" diyen Kaya Bey, "Ailece teknedeydik. Kızımız Zehra annesini görmek istedi. Biz de Hülya'yı aradık. O da bir motora atlayıp bizim bulunduğumuz tekneye geldi. Sonra tekneden karaya yüzerek gitti"...
  4. Çin'de grizu faciası: 35 ölü, 44 mahsur

Çin'de grizu faciası: 35 ölü, 44 mahsur

Dünyanın en çok maden faciası yaşanan ülkesi Çin'de bir kömür madeninde grizu patlamasında sonucu 35 maden işçisi öldü, 44'ü madende mahsur kaldı. Devlet İşçi Güvenliği İdaresinden yapılan açıklamada, Çin'in orta kesimlerindeki Henan bölgesinin Pingdinshan kentindeki maden ocağında meydana gelen patlama sırasında yeraltında 93 işçinin çalıştığı belirtilerek, işçilerden 14'ünün madenden...
  5. bulantı

bulantı

hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz

Sayfayı Paylaş