gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ırakta beş yıl böyle geçti

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ırakta beş yıl böyle geçti

emegine saglik canim,paylasim icin tsklerr

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ırakta beş yıl böyle geçti

emeğine sağlık

Son düzenleme: 30 Mart 2008
ırakta beş yıl böyle geçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Irak

Irak

ırak şehir telefon kodları Irak Coğrafi Verileri Konum: Orta Doğu'da, Basra Körfezi kıyısında, İran ve Kuveyt arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 33 00 Kuzey enlemi, 44 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Orta Doğu Yüzölçümü: 437,072 km² Sınırları: toplam: 3,631 km sınır komşuları: İran 1,458 km, Ürdün 181 km, Kuveyt 242 km, Suudi Arabistan 814 km, Suriye 605 km, Türkiye 331 km Sahil...
  2. Beş

Beş

Rüyada beş rakamı, kısa süre içinde olacak şeyleri haber verir. Görülen şey beş vakitte gerçekleşir.
  3. Kimin cocuklugu böyle gecti?

Kimin cocuklugu böyle gecti?

Çocuk olmanın en iyi yanı aptal olma hakkına sahip olmanızdır. Misal ben diş macununun tadını sevmediğim için yıllarca tüp çikolatayla dişimi fırçaladım. Ekmeğe diş macunu sürüp yiyen bir çocukla dialektik gereği iyi arkadaş olduk. Aptallık konusunda sınır tanımıyorduk. Çarşaftan kedi paraşütü icad ettiğimizi, kedileri bu paraşüte bağlayıp balkondan attığımızı hatırlıyorum. Kediler...
  4. Evliliklerde İlk Beş Yıla Dikkat

Evliliklerde İlk Beş Yıla Dikkat

Yaz ayları ile birlikte evlilik sezonu açılırken, Türkiye İstatistik Kurumu'nun(TÜİK) yayınladığı rakamlar, 2006 yılında 650 bin 233 çiftin evlendiğini 95 bin 895 çiftin de boşandığını ortaya koydu. İstatistiklere göre en yüksek boşanma oranının olduğu bölge Ege Bölgesi. Rakamların ortaya koyduğu en ilginç sonuç ise boşanmaların yüzde 42.6'sının evliliğin ilk 5 yılı içinde gerçekleştiği...
  5. ırak

ırak

2012 ırak ın nufusu ne kadardır

Sayfayı Paylaş