gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Irak'ta bir camii

Konu, 'Dini Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Irak'ta bir camii
    emeine sağlık

Irak'ta bir camii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir camii avlusunda rastladım ona

Bir camii avlusunda rastladım ona

Bir camii avlusunda rastladım ona; Köşede bir bankta oturuyordu. Dalgın, yere konan kuşları izliyordu. Esmer, uzun boylu, zayıftı. Yüzü solgun. Karnı aç gibiydi, öyle düşündüm. Yaklaştığımı görünce toparlandı. Selam verdim, aleykümselam dedi. Yanına oturdum. Uzun zamandır tanışıyoruz gibi baktık birbirimize. Konuştuk, konuştuk... Böyle kendi halinde, yüzüne kim bilir hangi yaşanmışların...
  2. Irak'ta bombalı araçla saldırı

Irak'ta bombalı araçla saldırı

Irak'ta bombalı araçla düzenlenen saldırıda 6 kişinin öldüğü bildirildi. Irak polisi ve sağlık yetkilileri, başkent Bağdat'ın kuzeyindeki Şii bölgesi Şaab'da düzenlenen saldırıda 14 kişinin de yaralandığını açıkladı. Yetkililer, El Kindi hastanesine kaldırılan yaralılardan 3'ünün polis olduğunu kaydetti. hurhaber.com
  3. Irak'ta çalışan Türk'e tehdit

Irak'ta çalışan Türk'e tehdit

ırakta çalışan türk firmaları ırakta çalışan türkler Ceyhan'da bir kadın, Irak'taki eşinin alıkonulduğunu söyleyerek emniyete başvurdu. Adana'nın Ceyhan ilçesinde, Irak'ta işçi olarak çalışan kocasının pasaportuna borcu nedeniyle el konulduğunu ve ölümle tehdit edildiğini iddia eden 3 çocuk annesi, emniyet müdürlüğüne başvurarak yardım istedi. Muradiye Mahallesi'nde yaşayan Ferdane Bayralı...
  4. PKK Irak'tan çıkartılıyor

PKK Irak'tan çıkartılıyor

Irak Güvenlik Bakanı, PKK'nın Irak'tan çıkartılması için sürecin fiilen başladığını açıkladı. Irak Milli Güvenlik Bakanı Şirvan El Vaili, terör örgütü PKK militanlarının, Irak ve Bölgesel Kürt Yönetimi denetimindeki topraklardan çıkartılması sürecinin fiilen başlatıldığını söyledi. "lrak hükümeti, PKK'yı kendi topraklarından çıkartması için acil ve pratik önlemler almıştır"...

Sayfayı Paylaş