gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

İrem Altuğ

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

irem altug irem altuğ altuğ ayak [​IMG]

İrem Altuğ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlhan İrem Konseri

İlhan İrem Konseri

25 Ağustos Kuruçeşme Arenada.....İlhan İrem hayranlarına duyrulur;)
  2. İlhan İrem

İlhan İrem

İlhan İrem 1 Nisan 1955'te Bursa'da doğdu. 1969 yılında ortaokul son sınıftayken, okul orkestrasının solisti olarak müziğe ilk adımını attı. 1970 yılında Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liselerarası müzik yarışmasında Meltemler adını verdikleri orkestraları ile Marmara Bölgesi birincisi oldu. Meltemler ile 1970 - 1973 yılları arasında Bursa Çelik Palas Oteli ve Uludağ'daki çeşitli otellerde...
  3. emre altuğ

emre altuğ

Emre Altuğ 14 nisan 1970 tarihinde sabahın 8,30`unda ev hanımı bir annenin. diş hekimi bir babanın 2. oğlu olarak dünyaya geldi. Eğitimini şair Behçet Kemal Çağlar ilköğretim okulu şişli terakki lisesi ve üstün başariyla girdiği istanbul üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamladı. 1999 yılında ilk albümü ibret-i alem`i çıkarmadan önce Sezen Aksu, Leman Sam, Sertab Erener, Levent...
  4. irem isminin anlamı nedir

irem isminin anlamı nedir

Kızlar ben irem isminin tam anlamının ne olduğunu merak ediyorum bana yardımcı olabilecek bi anayiğit var mı :D:D
  5. Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

irem derici haberleri, irem derici, irem derici nişanlısı Sevgili melekler, son zamanda yıldızı parlayan ünlü şarkıcı İrem Derici nişanlandı. Bir süredir beraber olduğu Rıza Esendemir ile evlilik yolunda adım atan Derici nişan fotosunu instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Esendemir, nişan sonrası çekilen fotoğrafı Instagram'da yayınlarken, altına da "Maşallah diyin. Gözü...

Sayfayı Paylaş