gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İrem Derici'nin Estetikli ve Estetiksiz Hali

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

irem dericinin burnunun eski hali, irem dericinin burnu, irem dericinin eski hali, irem derici estetiksiz, irem dericinin çocukluk resimleri, irem dericinin eski fotoğrafları "Kalbimin Tek Sahibine" parçası ile inanılmaz bir çıkış yapan İrem Derici, geçtiğimiz günler de Beyaz Show proframına katılmıştı. Muzip Beyazıd Öztürk, İrem Derici'nin daha önce ki yıllar da pasaportlar da kullandığı ve burnunun estetiksiz hali ile ilgili fotoğrafları izleyiciye paylaşarak geceye damgasını vurmuştu:D:D
    İrem Derici'nin estetikli ve estetiksiz resimlerini bizde sizlerle paylaşıyor ve burun deyip geçmemek gerektiğini , insanı nasıl değiştirdiğini bu resimlerden sonra çok daha iyi anlıyoruz;)
    irem derici (1).jpg irem derici (1).png irem derici (2).jpg irem derici (3).jpg irem derici (4).jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    :eek:o_O Ben iptal ben şok amanın amanın :kedi:

MaWiM bunu beğendi.
İrem Derici'nin Estetikli ve Estetiksiz Hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenenin aç hali ve doymuş hali

Kenenin aç hali ve doymuş hali

Bu aç hali: Bu doymuş hali:
  2. AYSUN KAYACININ ESTETİKSİZ HALİ..

AYSUN KAYACININ ESTETİKSİZ HALİ..

aysun kayacının estetiksiz hali aysun kayacı eski hali kayacı estetiksiz aysu kayacının Gösteri dünyasının ünlülerinin zaman içinde geçirdiği değişim artık herkes için bildik bir konu oldu. Ama bazen bunun öyle çarpıcı örneklerine tanık olunuyor ki gören şaşırmaktan kendini alamıyor. İşte şaşırtıcı bir değişim geçirenlerden biri de manken Aysun Kayacı. Elite Model Look yarışmasında üçüncülük...
  3. Lalemin önceki ve şmdiki hali :)

Lalemin önceki ve şmdiki hali :)

1 ay önce bir lale almıştım. 1.hafta boyu uzadı.2. hafta süper bir lale oldu. ama zavallı laleciğimi çok suladığım için lalem çürüdü. :S Ah Lalem şimdi ne halde :uhu: seni unutmayacağım lalem :grev: (bu arada laleyi tutanda kardeşim ayşe :D:D ) Not:Resimlerin boyutu çok büyük olduğu için küçülttüm .
  4. irem ve tuananın bebek ismi

irem ve tuananın bebek ismi

irem ve tuananın gerçek anlamı
  5. trabzonun eski ve yeni hali

trabzonun eski ve yeni hali

sa bn yeniyim bunların hem eski hm yeni fotağraflarını koyarsanız ssevinirim

Sayfayı Paylaş