gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İrem Sak ve Okan Çabalar Artık Basından Kaçmıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

irem sak haberleri, okan çabalar haberleri, irem sak okan çabalar
    Sevgili melekler, Yalan Dünya dizisinin iki başarılı ismi İrem Sak ve Okan Çabalar artık aşklarını gizlemiyorlar. 2 yıldır birlikte olan çift geçtiğimiz gün GQ'nun davetinde objektiflere poz verdiler. Geçtiğimiz günlerde Okan Çabalar'ın, İrek Sak'ı Sumru Yavrucuk ile aldattığı idda edilse de taraflar bunu yalanlamıştı.

irem-okan.jpg

İrem Sak ve Okan Çabalar Artık Basından Kaçmıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaçmıyoruz

Kaçmıyoruz

Hande Ataizi, iki aydır flört ettiği Philippe Amram’la ilgili, "Basından kaçmıyoruz. Sadece geri planda duruyoruz. Şimdiye kadar ilişkilerimi göz önünde yaşamamın bir faydasını görmedim, aksine bu bana zarar bile verdi" dedi. Ataizi, sevgilisinin ağabeyi Leon Amram’ın oğlunun Bar Mitzvah törenine katılmasının anne Lolita Amram tarafından istenmediğine dair çıkan haberlerin doğru...
  2. Manga - Sakın Bana Söyleme

Manga - Sakın Bana Söyleme

Kurtar,beni bu derin kör kuyudan Tut elimi,çek beni,koyma beni bir basima Gitme geriye,dönme evine,geriye,etme eyleme Bu bir agittir sen gidice söylenen Son kez,bir kez olsun dinle beni Unut artik olup biteni yalvaririm lütfen Bir sansim daha olmali,senin içinde gizlenen Bir sansim daha olmali,bu sona boyun egmeyen Kurtar,ver elini,uzat bana Kirma benim kalbimi,yalvaririm lütfen Bu bir...
  3. Yalan Dünya İrem Sak Resimleri

Yalan Dünya İrem Sak Resimleri

Yalan Dünya Tülay Resimleri Yalan Dünya İrem Sak Resimleri İrem Sak Fotoğrafları Yalan dünya dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu İrem Sak resimlerini, İrem Sak hayranları ve diziyi sevenler için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  4. İrem Sak kimdir biyografi

İrem Sak kimdir biyografi

İrem Sak kimdir biyografi bilgilerini yazın lütfen bayılıyorum bu kadına yaa Salahattin'in aşuftesi :D:D Yalan Dünya dizisinde oyunuyor ya hani :D
  5. İrem Sak biyografi bilgileri

İrem Sak biyografi bilgileri

İrem Sak kimdir İrem Sak biyografi Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan Dünya'da Salahattin'in sevgilisi Tülay'ı canladıran ve benimde çok beğendiğim bir tiplemeye can veren başarılı oyuncu İrem Sak'ın biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyorum Melek'ler:) 9 Şubat 1986 doğumlu genç ve güzel bayanın memleketi Sivas. İrem Sak bir kaç reklam filminde oynadıktan sonra Beşiktaş Kültür Merkezi...

Sayfayı Paylaş