gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İrina Shayk Hakkında biyografi bilgileri

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İrina Shayk Kimdir İrina Shayk hayatı

Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Rus asıllı güzel manken İrina Shayk fotoğrafları aktarmıştık. Şimdi ise siz sevgili üyelerimiz ve İrina Shayk hayranları için ve ayrıca İrina Shayk kimdir diyenler için de İrina Shayk hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler.

İrina Shayk

İrina Şeyk (İrina Şayk olarak da bilinir) (d. İrina Şeyklislamova 6 Ocak 1986, Yemanzhelinsk, Çelyabinsk Oblastı, Rusya) Rus asıllı manken. 2007 yılından günümüze kadar yaptığı çeşitli modellik çalışmalarıyla tanınır. Düzgün fiziği çok sayıda ajansın dikkatini çekmiş, özellikle bikinili pozları ile birçok dünyaca ünlü derginin uluslararası edisyonlarının kapak kızı olmuştur.

Biyografi

Şeyk; Rusya'nın Yemanzhelinsk kentinde dünyaya gelmiştir. 2010 yılından beri ünlü futbolcuRooney ile birliktedir.

Rus asıllı manken. 2007 yılından günümüze kadar yaptığı çeşitli modellik çalışmalarıyla tanınır. Düzgün fiziği çok sayıda ajansın dikkatini çekmiş, özellikle bikinili pozları ile birçok dünyaca ünlü derginin uluslararası edisyonlarının kapak kızı olmuştur.

İrina Shayk Hakkında biyografi bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Belçim Bilgin Erdoğan biyografi

Belçim Bilgin Erdoğan biyografi

belçim bilgin erdoğan belcim bilgin belçin erdoğan belçim biyografi belçin belçim bilgin erdoğan biyografi, biyografisi, kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, nereli, aslen nereli, dizileri, filmleri Son dönemlerin en çok beğenilen dizi oyuncularından biridir Belçim Bilgin Erdoğan. Sevgili Melek'ler, Belçim Bilgin erdoğan hakkında detaylı bilgilere yer verdik bu yazımızda....
  2. İrem Sak biyografi bilgileri

İrem Sak biyografi bilgileri

İrem Sak kimdir İrem Sak biyografi Kanal D'nin sevilen dizisi Yalan Dünya'da Salahattin'in sevgilisi Tülay'ı canladıran ve benimde çok beğendiğim bir tiplemeye can veren başarılı oyuncu İrem Sak'ın biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyorum Melek'ler:) 9 Şubat 1986 doğumlu genç ve güzel bayanın memleketi Sivas. İrem Sak bir kaç reklam filminde oynadıktan sonra Beşiktaş Kültür Merkezi...
  3. Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini istiyorum

Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini istiyorum

Selam millet sizlerden mümkünse bilginiz var ise Ceyhun Fersoy Biyografi bilgilerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum.
  4. Murathan Mungan Biyografi Bilgileri

Murathan Mungan Biyografi Bilgileri

bu konu Murathan Mungan'ın hayatı ve eserleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Ünlü şair, oyun ve öykü yazarı Murathan Mungan hakkın da biyografi bilgilerine sahip olmak isteyenler için kendisinin hatayı ve eserleri hakkında genel bilgileri sizler için paylaşıyoruz. 21 Nisan 1955'te İstanbul'da doğdu. Ortaöğrenimini Mardin'de yaptı. Mardin Lisesi'nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Dil...
  5. Nigar Uluerer Hakkında Biyografi Bilgileri

Nigar Uluerer Hakkında Biyografi Bilgileri

bu konu Nigar Ulurer hakkında biyografi bilgilerine yer vermektedir. Eski taş plak sanatçılarımızdan ve birçok hayranı bulunan Nigar Uluerer Bodrum' da tedavi gördüğü hastane de hayatını kaybetti . Tüm yakınlarına sabır kendisine Allah'tan rahmet diliyoruz. Nigar Uluerer hakkıhda bilgi sahibi olmak isteyen hayranları için kendisinin hayatı ve eserleri hakkın da merak edilen bilgileri...

Sayfayı Paylaş