gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İris tanımalı fare

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Göz ile kullanıcıyı tanıma teknolojisi uzun zamandır var. Özellikle bilim kurgu filmlerinde izlesek de, bir çok büyük teknoloji kuruluşunda kullanıldığını biliyoruz. Özellikle çok fazla güvenlik gerektiren yerlerde. Bu teknoloji bilgisayar faresi ile hayatımıza giriyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: İris tanımalı fare
    ellerine sağlık..

İris tanımalı fare konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fareler...

Fareler...

Fareler Üzerinde Bir Araştırma ABD’ de fareler üzerinde yapılan bir araştırma, doğal uyku döngüsünün sürekli değişmesinin yaşlı farelerin erken ölümüne neden olduğunu ortaya koydu 7 Kasım 2006 Salı Araştırmacılar, insanlarda uçak yolculuklarında ya da sürekli gece çalışma sonrası ortaya çıkan etkiyi belirlemek için farklı yaşlarda yüzden fazla farenin uyku düzenini bozdu. Bunun için...
  2. beni tanımalısın çünküüü

beni tanımalısın çünküüü

beni tanımalısın cünkü cok hanım hanımcık anne kuzusu bir kızım:D
  3. Aşk engel tanımalı mı...

Aşk engel tanımalı mı...

Aşk engel tanımalı mı... Aşk ta kadının erkekten yaşça büyük olması bir sorun teşkil eder mi? ... Günümüz de sıkça rastlanan bir olay haline geldi kadının yaşça büyük olduğu ilişkiler... Toplumca kabul görmüş bir yaklaşım; erkek büyük, kadın küçük olmalı.... Ben bu yaklaşımın olduğunu düşünmüyorum....Yaş önemli değil.... Erkek kendisinden büyük biri ile de olabilir, kadın da...Yeter ki...
  4. Fare

Fare

hep fareyi biz kullanıyorun birde bunun tersini onun bizi kullandıgını düşünbakalım nasıl olurdu
  5. İris İris Çiçeğinin bakımı

İris İris Çiçeğinin bakımı

15 santimetreye kadar boylanır. Farklı görünümlü, güzel çiçekleri erken baharda açar. Kendi kendine çoğalan bir bitkidir. İris yaprak dökmez, bazıları sararıp dökülsede yerlerine yenileri gelir. Kök sap ve yumruların, sonbaharda birbirlerinden ayrılmalarıyla çoğalır. Geçirgen, hafif kumlu ve kireçli toprak sever. Yumrulu olanlar soğuğa daha dayanıklıdır. Yetiştirirken güneşli ya da yarı...

Sayfayı Paylaş