gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Iris Would You Şarkı sözleri

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Belçika Eurovision Şarkısının Sözleri Iris Would You Şarkı Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Belçika'nın 2012 Eurovision şarkısının sözlerini sizler için paylaşıyor ve Iris Would You şarkısının sözlerini merak eden tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Come and find me
    I've been hiding from you
    Come and get me
    Running from you

It's been easy
    Easy for you
    To believe me
    When I say I love you

But what would you do when my house was empty?
    My life in a bag and away from you
    You took my love for granted would you really miss me?
    Any other GUY would do, but would you?

It's a secret
    And a question for you
    Where I'm at now
    What are you gonna do?

If you run here
    And look for me now
    Are we done here?
    Or starting somehow?

But what would you do when my house was empty
    My life in a bag and away from you
    You took my love for granted would you really miss me?
    Any other GUY would do, but would you? Would you?

It's a twoway street and I know that
    But don't look back
    Still I wonder, still I wonder…

What would you do when my house was empty?
    My life in a bag just to be with you
    But when I'm at your door will you say you missed me
    Any other GUY would do, yeah any other GUY would do, but would you?

Would you?

Iris Would You Şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Would

Would

1- More polite requests and invitation (Çok kibar istek ya da davet bildirir): - Would you please move aside? - Lütfen kenara çekilir misiniz? - Would you please open the door? - Lütfen kapıyı açar mısınız? - Would you like to eat a sandwich? - Sandviç yemek ister misiniz? - Would you like some coffee? - Biraz kahve ister misiniz? - I would like to eat banana. - Muz yemek istiyorum. 2-...
  2. Eminem- Love The Way You Lie (feat Rihanna) Şarkı sözü ve Çevirisi

Eminem- Love The Way You Lie (feat Rihanna) Şarkı sözü ve Çevirisi

eminem, şarkı sözleri, çevirisi, love the way you lie, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Bir arkadasım sordu anlamını biliyormusun diye araştırdım hem şarkı sözü hemde çevirisini buldum ve sizlerlede paylaşıyorum.. Just stand there Sadece orada dur And watch me burn Ve yanışımı izle But that's alright Ama bu sorun değil Because I like Çünkü seviyorum The way it hurts...
  3. Terry Jacks - If you go away (şarkı sözü)

Terry Jacks - If you go away (şarkı sözü)

If you go away, on this summer day Then you might as well take the sun away All the birds that flew in the summer sky When our love was new and our hearts were high When the day was young and the nights were long And the moon stood still for the nightbird's song If you go away, if you go away If you go away But if you stay, I'll make you a day Like no day has been, or will be again...
  4. Adele Make You Feel My Love Şarkı Sözü

Adele Make You Feel My Love Şarkı Sözü

Adele Make You Feel My Love Şarkı Sözü Merhaba arkadaşlar Adele Make You Feel My Love Şarkı Sözü var mı sizin sitenizde varsa bana link atın lütfen.
  5. İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü

İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü

İbrahim Şevki 22 ocakta söylediği şarkı I will Always Love You O Ses Türkiye İbrahim Şevki 22 Ocak İbrahim Şevki I will Always Love You şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında 22 Ocak akşamı İbrahim Şevki'nin söylediği I will Always Love You şarkısının sözlerini sizler için ve İbrahim Şevki hayranları için bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. If I should stay, I would only be in your...

Sayfayı Paylaş