gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İrlanda halkı meydanlarda

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İrlanda'nın başkenti Dublin'de 100 bin kişi, hükümetin ekonomik krizi ele alma yöntemini protesto etti.

Gösteri, İrlanda Ticaret Sendikaları Kongresi tarafından organize edildi.

Kongre yetkilisi Sally-Anne Kinaha, BBC'ye yaptığı açıklamada, göstericilerin, "krizle baş edebilmek için kendi hükümetlerinden yardım bekledikleri" mesajını iletmek istediklerini söyledi.

Avrupa'nın bir dönem en hızlı büyüyen ekonomilerinden birine sahip İrlanda da ,ABD'den yayılan küresel krizin dalgalarından etkilendi.

İrlanda halkı meydanlarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rum halkı

Rum halkı

Rüyada görülen Rum, arzu edilen seye kavuçmaya delalet eder. Bazan da Rum taifesini görmek Cenabi Hakkin, «Elif, Lam, Mim, Ruim(Iar) maglup oldu. yakin bir yerde. Halbuki onlar bu yenilmelerinin ardindan galip olacaklar, bir haç yil içinde Eninde de, sonunda da emir Allahindir O gün müminlerle ferahlanacak.» (Surei Rum, ayet 14) mealindeki ayeti kerîmenin isaretinden dolayi galip gelmeye ve...
  2. Bahçeli meydanlara iniyor

Bahçeli meydanlara iniyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim çalışmalarının birinci etabında 11 miting yapacak. MHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Devlet Bahçeli'nin katılacağı açık hava toplantılarının yer ve tarihleri şöyle: 1 Mart Pazar; Mersin 3 Mart Salı; Çorum, Çankırı 4 Mart Çarşamba; Yozgat, Kırıkkale 5 Mart Perşembe; Afyonkarahisar, Uşak 6 Mart Cuma; Sakarya, Kocaeli 7 Mart...
  3. Aşk Meydaninda İlahisi

Aşk Meydaninda İlahisi

aşk meydanında ilahisinin sözleri aşk meydanında ilahisi sözleri hz ömer belinde kemer ilahi ilahisi Hz. Bekir dilinde zikir(2) daima sükür efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Ömer belinde kemer(2) Hû deyip döner efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Osman cami-il kur'an(2) Her zaman okur efendim Ask meydaninda.(2) Hz.Ali süphesiz veli(2) Allah'in arslan efendim Cenk meydaninda.(2)
  4. İrlanda Eurovision Şarkısı 2012

İrlanda Eurovision Şarkısı 2012

İrlanda Eurovision Şarkısı 2012 hangi şarkı acaba? Arkadaşlar İrlanda Eurovision Şarkısı 2012 şarkısı hangi şarkı sözleri var mı sizde
  5. 2012 İrlanda Eurovision Şarkısı

2012 İrlanda Eurovision Şarkısı

İrlanda Eurovision Şarkısı 2012 2012 İrlanda Eurovision Şarkısı İrlanda'nın 2012 Eurovision şarkısı hakkında ki bilgileri ve o şarkının sözlerini merak edenler için bu sayfamızda şuanda edindiğimiz bilgileri paylaşıma sunuyoruz Melek'lerim. 2011 Eurovision Şarkı Yarışması’nda İrlanda’yı Lipstick isimli şarkılarıyla temsil eden John ve Edward Grimes ikiz kardeşler, kısaca JEDWARD, Mayıs...

Sayfayı Paylaş