gebe
  1. Hande Beril

Hande Beril Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İrma Butik ile zamanda yolculuk!

Konu, 'Çöplük' kısmında Hande Beril tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

İrma Butik ile zamanda yolculuk! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zamanda yolculuk mümkün ama...

Zamanda yolculuk mümkün ama...

İsrailli bir fizik profesörü, birçok romana ve filme konu olan zamanda yolculuğun mümkün olduğunu iddia etti İSRAİL Teknoloji Enstitüsü öğretim üyelerinden Prof. Amos Ori, zamanda yolculuk ile böyle bir yolculukta kullanılacak bir araç yapmanın mümkün olduğunu öne sürdü. Prof. Ori'nin bu iddiası bilim dünyasının saygın yayın organlarından Physical Review dergisinde yer alınca ciddiyet...
  2. Yolculuk

Yolculuk

Yol hazırlığı yapmak hayırlı bir işe, Yola çıkmak zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye, Uzak yola çıkmak bir halden başka bir hale geçmeye, Yolculuktan dönmek işin bitmesine, maksadın hasıl olmasına, Hastanın uuzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi ölmesine delalet eder.Yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz...
  3. 1930 'lara doğru Zamanda Yolculuk ...

1930 'lara doğru Zamanda Yolculuk ...

1930 makyaj 1930 makyajları
  4. Metin Şentürk - Zamanda Yolculuk (2008) Album Tanıtım

Metin Şentürk - Zamanda Yolculuk (2008) Album Tanıtım

metin şentürk zamanda yolculuk 01 Seni Terk Edecegim (3:37) 02 El Gibi (3:56) 03 Selam Söyle (3:35) 04 Alta Grasia (4:49) 05 Bir Garip Yolcuyum (4:57) 06 Kalbim Agliyor (4:49) 07 Dert Ortagim Benim (3:40) 08 unutulurmu (4:07) 09 istanbul'un Kızları (3:42) 10 1960'Lar (4:00)

Sayfayı Paylaş