gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ırmak atuk survivor ırmak ırmak atuk haberleri

Sevgili melekler, Survivor 2013'ün bayanlar birincisi Irmak Atuk, çıktığı tv programında gözyaşlarına boğuldu. Canlı yayına çıkan Irmak Atuk, Acun Ilıcalı'nun sağ kolu Esat Yontuç'la Survivor Adası'nda aşk yaşadığı iddiaları karşısında daha fazla dayanamdı. Bu iddiaları canlı yayında yanıtlayan Atuk, "Bekar bir insanım o da bekar böyle bir şey olsa neden açıklamayalım" dedi.

Açıklamalarına gözyaşları içinde devam eden Atuk, "Adadan döndükten sonra bu konuyla ilgili hep bir açıklama yapmak zorunda kalıyorum insanlara. Oraya giderken kafamı toparlamak, biraz uzaklaşmak istedim.Döndüm yine bir aşk haberiyle karşılaştım. Çok üstüme geliyorlar. Bıktım artık." diye konuştu.

Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü sanatçı sahnede gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü sanatçı sahnede gözyaşlarına boğuldu.

gemlik zeytin festivali gemlikli ünlüler Bursa'nın Gemlik ilçesinde bu yıl 9.su düzenlenen Siyah Altın Zeytin Festivali'nin final gecesinde sahne alan Sibel Can vatandaşları coşturdu. Konserde Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Turgut'un sanatçıya vefat eden annesinin fotoğrafının bulunduğu tabak hediye edilmesi, sanatçıyı duygulandırdı. HABERTÜRK Video Gemlik Belediyesi festival...
  2. Manavgat Yandı Tuğba gözyaşlarına boğuldu

Manavgat Yandı Tuğba gözyaşlarına boğuldu

2007 yılındaki orman yangınalrında ünlü manken Tuğba Özay'ında çiftliği bu yangından nasibini aldı bu durum ünlü mankenin içini fena yakmıştı bu sebepten Tuğba Özay önlemini aldığını söyledi..... TUĞBA ÖZAY TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR ORMAN YANGININDA BÜYÜK HASAR GÖREN ÇİFTLİĞİ İÇİN BAKIN NASIL ÖNLEM ALDI... Antalya'nın Manavgat ilçesinde 2007 yılında yaklaşık 10 bin hektarın kül olmasına...
  3. 2013 Survivor Yarışmacısı Irmak Atuk Hakkında Bilgiler

2013 Survivor Yarışmacısı Irmak Atuk Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Survivor Yarışmacısı Irmak Atuk Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013 sezonunun başlamasına günler kala,artıok yarışmacılar da iyiden iyiye belli oldu. Bu yıl Panama'da yapılacak olan yarışmacılardan en son açıklananı manken Irmak Atuk. İşte ünlü manken hakkında bilgiler.. Survivor'ın bu yılki yarışmacılarından biri olan Irmak Atuk pek çok kişinin...
  4. Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu!

Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu!

Bu konu; Irmak Atuk Gözyaşlarına Boğuldu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her haftasonu yayınlanan Survivor 2013 heyecanlı mücadelelre sahne oluyor. Açlık ve zor koşullarla mücadele eden ünlüler adası sakinlerinden Irmak Atuk gözyaşlarına boğuldu. Yarın akşam izleyeceğimiz bu bölümde bakalım neler olacak? Geçtiğimiz günlerde Gönüllüler'den Duygu Çetinkaya takım...
  5. Survivor Irmak Atuk Kimdir ?

Survivor Irmak Atuk Kimdir ?

ırmak atuk kimdir,survivor ırmak atuk kimdir,survivor 2015 ırmak atuk kimdir,ırmak atuk nereli Irmak Atuk (d. 24 Kasım 1985, İzmir), Türk oyuncu, sunucu ve model. İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci...

Sayfayı Paylaş