gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Irmak Ünal Babası Cihan Ünal ile barıştı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ırmak ünal babası [​IMG]
    Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal 'Orada Neler Oluyor'da babasıyla 2,5 yıldır devam eden dargınlığının sona erdiğini açıkladı.

Ünal "Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Bana soyadını, genlerini, kültürünü, her şeyini veren babama aşığım. Türkan Şoray da, Türkan annemdir. Yağmur ise canım kardeşim. Amerika'da olduğu için sık sık facebook'tan görüşüyoruz. 2009 Ünal ailesi için barış yılı oldu. Yılbaşında aramızda artık hiçbir sorun kalmadı" dedi. Irmak Ünal "Cihan Ünal'ın kızı olmanın bir dezavantajı var mı?" sorusunu şöyle cevapladı: Ünal soyadı zordur, taşıması güçtür. Şöhretsiz bir isim olsaydım inanın işim daha kolaydı. Soyadım beni zorladı. Çünkü babam sert, otoriter, kurallara önem veren biridir. Ona uymamızı ister... Irmak Ünal, Amerikalı DJ eşi Taj Valdespino ile 2003'de evlenip 2006'da boşanmıştı. Bu sırada Alp Kırşan ile flört edince babası Cihan Ünal tarafından dışlanmıştı.

Irmak Ünal Babası Cihan Ünal ile barıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Irmak ÜnaL resimleri

Irmak ÜnaL resimleri

ırmak ünal ırmak ünal resimleri ayak resim irmak resimleri Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 4112x2548
  2. Irmak Ünal resimleri melekler mekanı farkı ile

Irmak Ünal resimleri melekler mekanı farkı ile

ırmak ünal irmak unal ırmak ünal ayak irmak
  3. Cihan Ünal kimdir

Cihan Ünal kimdir

cihan ünal kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Türk Sineması'nın üstadlarından dev isim Cihan Ünal ve hayatı hakkında ki bilgilerle huzurlarınızdayız Melek'ler:) Cihan Ünal Oyuncu | 1949 - Kastamonu Cihan Ünal, 1949 yılında Kastamonu, Taşköprü'de dünyaya geldi. İlkokulu Tosya ve Kırıkkale'de, orta okulu Ankara Cebeci...
  4. Irmak Ünal kızı Kayla

Irmak Ünal kızı Kayla

ırmak ünal ın bebeği ırmak ünal bebeği ırmak ünal, emre karabacak, doğum yaptı, doğum, kızı, kızının adı, kayla, bebeği, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Ünlü oyuncu Irmak Ünal, Amerika'da sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Tüm zamanını kızı Kayla ile geçiren Irmak Ünal'ın haberi burada Melek'ler. 1,5 yıllık ayrılıktan sonra bir araya geldiği Emre Karabacak’la yıldırım nikahı...
  5. Irmak Ünal-Cihan Ünal Cephesinden Barışma Sinyalleri !

Irmak Ünal-Cihan Ünal Cephesinden Barışma Sinyalleri !

ırmak ünal cihan ünal ırmak ünal haberleri cihan ünal kızı cihan ünal haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Uzun süredir küs olan Irmak Ünal Cihan Ünal barışma sinyalleri verdi melekler. :) Baba-kız , et tırnaktan ayrılır mı hiç ? Bildiğiniz üzere Cihan Ünal kızı Irmak Ünal doğum yaptı ve Kayla adında bir kızı oldu. Ancak dedesi Cihan Ünal henüz Kayla bebeği görmedi ama bu...

Sayfayı Paylaş