gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Irmak Ünal'a Hollanda da taciz

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ünlülerin taciz anları ünlülerin tacizleri ünlülere taciz türk ünlülere canlı yayında [​IMG]

Irmak Ünal, özel bir kanal için hazırladığı gezi programının Amsterdam'daki çekimlerinde ciddi tehlike atlattığını söyledi. Yanlış yerde çekim yaptığı için gece vakti kalabalık bir grup tarafından kovalandığını anlatan Ünal, "Kabus gibiydi" dedi.

Ellerinden zor kurtuldum
    Okan Bayülgen'in Kanal D'deki "Disko Kralı" programına konuk olan Irmak Ünal, canlı yayında Hollanda'da atlattığı büyük tehlikeyi izleyicilerle paylaştı. S'nek TV'ye gezi programı çektiği dönemlerde gittiği Amsterdam'da tecrübesiz ve dikkatsiz davrandığını, bunun da başına iş açtığını söyleyen oyuncu, "Gece vakti ara sokaklarda bizi kovalayan kalabalık grubun elinden zor kurtulduk. O anları düşündüğümde hâlâ paniğe kapılıyorum" dedi.
    Yasak bölgeye girmişiz
    Irmak Ünal, çılgınlıklar şehri Amsterdam'da yaşadığı o korkunç geceye dair şunları söyledi: "Amsterdam'ın 'tehlikeli' sokaklarına girdik. Gecenin ilerleyen saatleriydi. Çekim yapıyorduk. Bir grup bisikletli siyahi genç ortaya çıkıp bizi kovalamaya başladı. Kameramızı kırmak istediler. Zor kaçtık. Meğer görüntü alınması yasak olan bölgelerden biriymiş. Gerçekten kabus gibi bir geceydi."

Irmak Ünal'a Hollanda da taciz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hollanda Antilleri

Hollanda Antilleri

Hollanda Antilleri Coğrafi Verileri Konum: Karayipler'de, Karayip Denizinde iki ada grubu: birincisi Curacao ve Bonaire'i içine alır, Venezuela'nın kuzeyindedir, ikincisi Virgin Adalarının doğusundadır. Coğrafi konumu: 12 15 Kuzey enlemi, 68 45 Batı boylamı Haritadaki konumu: Orta Amerika ve Karayipler Yüzölçümü: 960 km² Sınırları: toplam: 10.2 km sınır komşuları: Guadalup (Saint...
  2. Slm  hollanda

Slm hollanda

:haha:MRH hanimlar nerdesiniz?Hollanda dan katilan bir benmiyim yoksa.
  3. Duygusal taciz

Duygusal taciz

'Evlenelim' dedikten bir saat sonra ayrılıyorsa ayağınızı yerden kesip sonra kötü davranıyorsa sizi sürekli eleştirip iğleneyici laflar ediyorsa her fırsatta eski sevgililerini anlatıyorsa duygusal tacize uğruyor olabilirsiniz! Aşkta 2K yani ‘Kaçan Kovalanır’ kuralı abartılı şekilde yaşanıyorsa sonuç duygusal tacize varabilir! Psikolog Sinem Demir duygusal taciz hallerini şöyle özetliyor:...
  4. taciz :(

taciz :(

az önce otobüsten indim eve doğru yürüyodum karanlıktanda çok korkarım ama mecburen geçmek zorundaydım o sokaktan. ıssızdı kimse yoktu karsıdan bi adam bana doğru geldi nereye gidiyosun karanlıkta tatlım seni yerler ama kimse yemeden ben yiyim dedi :uhu: imdaatt dememle azımı kapatması bir oldu yere düştük öpmeye çalıştı üzerimdekini yırttı, eteğimi sıyırdı çorabımı yırttı o sırada bi adam...
  5. BKM Oyuncusu Şahin Irmak da Evleniyor!

BKM Oyuncusu Şahin Irmak da Evleniyor!

şahin ırmak, şahin ırmak haberleri, bkm mutfak şahin ırmak Sevgili melekler, BKLM Mutfak oyuncularından Şahin Irmak da evliler kervanına katılmaya hazırlanıyor. Kendisi gibi oyuncu olan nişanlısı Asena Tuğal ile evlilik hazırlıkları yapan Irmak, geçtiğimiz gün Akmerkez'de görüntülendi. Beyaz eşya mağazalarını gezen çift, "Evlilik hazırlığı mı yapıyorsunuz?" sorusunu "Her an,...

Sayfayı Paylaş