gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

irtifa kaybetmek ne demektir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

irtifa kaybetmek ne demektir irtifa kaybetmek nedir? Arkadaşalr selamlar olsun diyor ve direk sorumu sormak için klavyeme hızlı hızlı basıyorum :) Evet hanımlar irtifa kaybetmek ne demektir bilen var mı :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhabalar... İrtifa kaybetmek demek; yükseklik kaybetmek demektir arkadaşım :)

irtifa kaybetmek ne demektir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek

rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek

kızlar dün rüyamda ayakkabımın tekini kaybettiğimi görüyorum sonra bakıyorum diğer ayakkabı dekide yok. Acaba bu ne demektir yorumlayacak olan var mı
  3. İrtifa nedir, İrtifa ne demek

İrtifa nedir, İrtifa ne demek

Merhaba kızlar yine merakım uyandı ve neredeyse çatlıyacam :) İrtifa nedir, İrtifa ne demek bunu bilen var mı banada desin ki bende bilim emi :)
  4. Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Anlama Gelir Rüyada Giysi Kaybetmenin Tabiri Nedir Rüyasında giysi kaybedenlerin rüya tabiri bakın nasılmış melekler :) Rüyasında Bir kimse elbiselerini zayi ve kaybettigini görse, o kimselere zinet veren seylerin helak ve telef olmasına isarettir.
  5. Sevgilimi kaybetmek ayrılmak istemiyorum Ne yapabilirz?

Sevgilimi kaybetmek ayrılmak istemiyorum Ne yapabilirz?

Merhaba ben 19 yasinda bir kizim ve bir sevgilim var. Onu deliler gibi seviyorum, oda beni. Yalniz bizim tek bir sorunumuz var. Bizim her bulusmamizda, normal sevgililer gibi birsey yapmiyoruz, hani gezmek tozmak filan. Arabayi bir kenara parkediyor ve arka koltuga geçiyoruz sonra opusmeye basliyoruz. Sonrasina zaten devami geliyor ve o yatiyor bende uzerine yatiyorum onun seyini hissediyorum....

Sayfayı Paylaş