gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ırz ve namus

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüyada irz konusunda, bir toplumda konferans veya bir konusma yaptiginizi görmek veya yapanlari dinlemek, size kötü niyet besleyen kimselerin olduguna, ilk firsat-la bir saldiriya ugramaniz ihtimali bulundugu için, ihtiyatli bulunmaniz gerektigine isarettir.

ırz ve namus konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ırz düşmanı

ırz düşmanı

İnsanlar için hile ve düzen kuran, alçak yaratılışlı hain kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Zina.)
  2. Sezen Aksu - Namus

Sezen Aksu - Namus

Aradım yıllardır seni her yerde Bir türlü karşıma çıkmadın namus Nihayet bir yerde rastladım ama Utançtan yüzüme bakmadın namus Yaklaşıp yanına dedim nerdesin Dedin ki yorulma gelmiyor sesin Gayretleri boşa gitti herkesin Kimseyi yanına sokmadın namus Fazilet dediğin meğer masalmış Namuslu görünmek kimlere kalmış Zenginmiş, fakirmiş, halkmış, kralmış Gördüm ki kimseyi takmadın namus Hadi...
  3. Emel Müftüoğlu - Söz Namustur

Emel Müftüoğlu - Söz Namustur

hayır hayır hayır bu son hatanda olsa biliyorum ki tarih terarından ibaret yine yaparsın herkes özür diler uzaktan hoş duyulur yıldızlar tahmin eder inanamazsın seninde onlardan ne farkın var günahkarrr dökülür eteğindeki taşlar suçların hepsini kanıtlar seven insan sevdiğinin yanında durur aşk cehennem ateşide olsa üstüde yürür senin umrunda değil ama söz namustur sözü veren aslan gibi...
  4. Namus Ve Töre cinayetlerinde Kadınlar Daha Katı mı Davranıyor?

Namus Ve Töre cinayetlerinde Kadınlar Daha Katı mı Davranıyor?

Başbakanlık Aile Araştırma Kurumu'nun raporu, kadınların namus cinayetleri konusunda erkeklere göre daha ‘katı’ olduğunu gösterdi. ‘Kadın erkeğin rolünü temsil ediyor’ Başbakanlık Aile Araştırma Kurumu'nun (BAAK) geçtiğimiz günlerde yayınladığı rapor, kadının "namus veya töre" cinayetlerindeki yerine ilişkin farklı bir noktayı gündeme getirdi. Kadınların namus ve töre...
  5. Ağrı'da 'namus' cinayeti

Ağrı'da 'namus' cinayeti

cinayeti namus ağrı Evli kadını sevgilisiyle yatakta yakaladılar ve... Evli kadın yasak aşkıyla birlikte evde basıldı. Eşinin akrabaları sevgilisini öldürüp cesedini dereye attı. Töreden korkan kadın ise korumaya alındı. Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde yasak ilişki kanlı bitti. Düzgören Köyü'nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi N.G., devlet hastanesinde sıra beklerken 29 yaşındaki A.A. ile...

Sayfayı Paylaş