gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ırza geçmek

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir baskasinin irzina geçtigini gören, yakinda bir kötülükle karsilasacak demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada irza geçmek, büyük bir musibet ile karsilasmaya isaret eder.

ırza geçmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Geçmek Süresi

Kargo - Geçmek Süresi

Hayatından çekip gitmek benim için zor oldu. Her şey iyi olacak sanma,yanılmak gündelik oldu Seni ezip gitmek,senin için zor olurdu. Her şey iyi olacak sanma fedakarlık dost oldu. İyi olur diye beklemek benim için zor olurdu. Her şey kötü olacak sanma yaşanan en kötü buydu! Düşünden bir ur gibi geçtim dilinden bir yara Aklından bir sır gibi geçtim bugünden yarına.. Yalnızım cünkü ......
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Geçmek Lazım

Mustafa Yıldızdoğan - Geçmek Lazım

uyan malı dağım taşım dik durmalı eğik başım ver elini arkadaşım yeni bir yol seçmek lazım geçmek lazım geçmek lazım harekete harekete geçmek lazım geçmek lazım geçmek lazım harekete harekete geçmek lazım hilal yıldız barışmalı barış için yarışmalı batı doğu karımalı yürekleri açmak lazım geçmek lazım geçmek lazım harekete harekete geçmek lazım geçmek lazım geçmek lazım harekete...
  3. Yoldan Güzel Geçmek..

Yoldan Güzel Geçmek..

Bir kral halkı için geniş bir yol yaptırmaya karar verdi. Yapımı tamamlanan yolu halka açmadan önce, bir yarışma düzenlemeye karar verdi. İsteyen bu yarışmaya katılabilecekti. Kral, 'yoldan en güzel geçecek kişi'yi belirleyeceğini de ilan etti. Yarışma günü, insanlar akın ettiler. Bazıları en güzel arabalarını, bazıları en güzel elbiselerini getirmişti: Kadınlardan kimileri saçlarını en...

Sayfayı Paylaş