gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

iş arayanlar, başvuruda bulunanlar DİKKAT!!!!!!!

Konu, 'Kadınca' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler uzun zamandır iş arıyorum ve size başımdan geçen bir olayı anlatıcam şimdiye kadar heryere yolluyodum cv internette artık iyice arar oldum. neyse konuya gelelim :) bayram zamanı bir yerden aradılar beni ben sekreter için başvurmuştum ama emlak mezunuyum normalde inşaat firmasıymış satışla ilgilenmezmisniz demişlerdi bende hayır ilgilenmiyorum dediğimde peki biz sonra döneriz diyip kapamışlardı. Birgün sonra yeniden aradılar aynı yerden arife gününden birgün önceydi pazar günü yani çalışıyoruz biz bayram öncesi diye demişti bende saç baş dağınık yorgunluk da olunca o gün gelemem demiştim hahaha birde kafam karışık falan diyince ben telaşeden dolayı demiştim o neden şirketle ilgili mi bişey var demişti yoo demiştim bende neyse o gün gelemem diyince peki sonra arıcaz diyip kapadılar. 3-4 gün önce yeniden arandım adam eski çalıştığım yerden neden çıktığımı sordu falan ve adımızı duymuşsunuzdur sanırım demişti bende hayır dedim adını söyledi ısrarla neyse randevu verdi kapadım. sonra kardeşime dedim o da aynı yerden önceden onun da arandığını söyledi adamın 6 aydır bakamadm demesinden şüphelenip internette araştırınca tacizden 6 aydır hapiste olduğunu görmüş. adam boşuna ısrarla adını söylememiş yani hemen geri aradım netten araştırdım gelmemeye karar verdim dedim adam sadece peki melike hanım dedi ve kapadı. Ondan beri de başvurcağım yerleri ya netten araştırıyorum yada önce telefonda arayıp konuşuyorum. Çoğu zaman iş olsun yeterki diyip başvuruyoruz ama ne çıkıcağını bilmiyoruz. bu yaşadığım da aklınızda bulunsun istedim :)

EnCey bunu beğendi.
  2. alev3126

alev3126 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Allah korumuş tatlım,ne yazık ki öyle bir zamanda yaşıyoruz ki çok uyanık olmamız gerekiyor.Geçmiş olsun tekrar..

MeLOo bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Geçmiş olsun canım Allah böylelerine fırsat vermesin. Çok iyi bi paylaşım olmus canım dikkat edilmesi gereken bi konu.

MeLOo bunu beğendi.
  4. DreamerD0ll

DreamerD0ll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun..üüf bende iş arıorum ya dikkatli olmak lazım tabii

MeLOo bunu beğendi.
  5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Yok artkkk iyi ki var bu internet :D:D geçmiş olsun çookkkk Melo

MeLOo bunu beğendi.
iş arayanlar, başvuruda bulunanlar DİKKAT!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İş başvurularında ön yazı neden gerekli?

İş başvurularında ön yazı neden gerekli?

hazır ön yazı İnternet üzerinden işe alım sürecinin son yıllarda yaygınlaşmasının en önemli nedeni hiç kuşkusuz bu sistemin klasik metotlara göre daha az zaman alması ve ekonomik olması. Bu süreçte, bir kapak yazısı niteliğinde olan ön yazılar, işe alanın karşısına özgeçmişlerden önce çıkarak onlarda bir ilk izlenim bırakıyor. Eğer bu izlenim olumluysa işe alan kurum görevlisi diğer...
  2. Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Yeni nick arayanlar işte yeni nickler

Benim gözümde bir hiçsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm.. Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur! Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana...
  3. Eşinde varikosel bulunanlar dikkat

Eşinde varikosel bulunanlar dikkat

Merhaba arkadaşlar şuan 6.5 aylık hamileyim çok şükür allahıma nasip etti evlat bir kızımız olcak nerdeyse bir buçuk yıl korunmasız ilişkiye girdik dogal yollarla bekledik çocugumuzu olmadı eşimde bende kontrollarden geçtik eşimde çift taraflı varikosel oldugu ameliyat olması gerektigini söledi özelde doktar daha sonra egiitm fakldesine devlet hastanesi başvurduk yine aynı şekilde ben davamlı...
  4. 2012 THY Personel Alımı İş Başvuruları

2012 THY Personel Alımı İş Başvuruları

2012 thy personel alımı iş başvuruları ne zaman başlıyor tarihi açıklamalar ayrıntılar ile ilgili bilgiler burada melekler Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Hava Yolları havacılık sektöründe çalışmak isteyenleriin iş imkanı sağlamaktadır melekler :) Bununla ilgili olarak ayrıntılı bilgileri THY'nin resmi web sitesinden alabilirsiniz. Ayrıca kabin memurluğu adaylığı için LÜTFEN TIKLAYINIZ.
  5. Taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor ?

Taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor ?

taşıyıcı anne,taşıyıcı anne arayanlar,taşıyıcı anne arayanlar nelere dikkat ediyor,taşıyıcı anne arayanlar ne gibi özellikler arıyor,taşıyıcı anne adayı arayanların dikkat ettikleri hakkında bilgiler Pek fazla kadın, doğurganlıklarının azaldığı yaşlara kadar, çocuk sahibi olmayı erteliyor. Haliyle iş taşıyıcı annelere kalıyor. Bu sayede nihai 30 senede 40 yaşından sonra ana olan kadınların...

Sayfayı Paylaş