gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iş hayatımıı öğrenmek istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

iş hayatım yolundamı düzene girecekmi

iş hayatımıı öğrenmek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc no öğrenmek istiyorum tc öğrenmek istiyorum öğrenme yeni kimlikleri kimlik kartı tc numaramı öğrenmek istiyorum yazdım arkadaşlarım bir ton site çıktı bulana kadar kelimenin tam anlamıyla verem oldum :) İstedimki sizler aramayın. Tc kimlik numaranızı öğrenmek istiyorsanız tıkılayın :A:A Bu arada yakın zamanda elektronik kimlikler çıkacak arkadaşlarım dost hısım ve akrabalara duyrulur :)...
  2. Makyaj yapmayı öğrenmek istiyorum

Makyaj yapmayı öğrenmek istiyorum

makyaj yapmayı öğrenmek istiyorum makyaj nasıl yapılır, makyaj yapmanın püf noktaları, en kolay yolları ve dahası burada arkadaşlar. "Makyaj yapmayı bir türlü beceremiyorum" diyenler, işte size makyaj yapmanın püf noktaları ve en kolay yolları Melek'ler. Öncelikle cildinizi size uygun temizleyici ile temizledikten sonra, cildinizi bir miktar yine cildinize uygun bir krem ile...
  3. Alman araba markalarını öğrenmek istiyorum

Alman araba markalarını öğrenmek istiyorum

Ben size alman araba markalarını sormak istiyorum. Almanların çıkardığı araba markaları hangileri acaba ?
  4. Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Merhaba, Almanyaya gitme durumun var bu yüzden Almanca öğrenmeye başalamak istiyorum, nasıl öğrenebilirim ?
  5. Ssk prim günümü öğrenmek istiyorum

Ssk prim günümü öğrenmek istiyorum

Ssk hizmet prim gün sayısını prim gün sayımı kaç günüm olduğumu öğrenmek istiyorum. Merhabalar ben Derya Küpheli, bugüne kadar çok değişik işyerlerinde sigortalı olarak çalıştım. Önceki çalıştığım işyerlerinde teknoloji bu kadar iyi değildi ve kim kaç gün göstermiş bilemiyorduk. Tabiki üzerinden baya bi zaman geçti. Şimdi takip etmeye sizin gibi siteler sayesinde çalışıyoruz. Şimdi ben SSK...

Sayfayı Paylaş