gebe
  1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

İş İlanı !

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

İş İlanı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilam

ilam

Bir mahkemeden sonra kendisine resmi hüküm sureti verildiğini görmek hacamat yaptırmaya (kan aldırmaya) delalet eder.Rüyada hakim tarafindan kendisine bir ilam yazildigini gören kimseye, doktor tarafindan kan aldirmasi emredilir
  2. ilanı- Aşk

ilanı- Aşk

Bişeyleri söylerken gerçekten ne sölediğimize dikkat etmeliyiz... Kız çok akıllı bir hamleyle erkeğin gerçek düşüncelerini anlamış... Genç bir delikanlı saatlerdir genç kızın peşinden geliyordu. Genç kız dayanamayıp arkasını döndü: - Neden saatlerdir beni takip ediyorsunuz? diye sordu. Genç erkek : -Sizi seviyorum hem de canımdan çok seviyorum! Genç kız : -Bak benim arkamdan ablam geliyor,...
  3. ayrılıgın ilanı.....

ayrılıgın ilanı.....

ayrılık yazıları ayrılık fotoları ayrılık....kelimeleri yetersiz bırakan cümle....ayrılık sözün bittiği yer....acıların başladıgı yer....:cry: Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin. Ne terk etmeyi istedim seni, ne de daha yaşamadığımız bu aşkın toprağa gömmeyi. Senin kadar öfkeliyim bende senin kadar endişeli... Bir dokunuşunla bin kenti yıkacak güç verirdin bana, ama...
  4. İş bulmak için ilan sitesi tavsiyeniz

İş bulmak için ilan sitesi tavsiyeniz

Bir sürü ilan ve eleman sitesi var. Bazıları hep sahte gibi geliyor bana. Tavsiye edeceğiniz düzgün bir site var mı? Kariyer net te filan hep çok özellikli kişiler aranıyor. Lise mezunlarının filan iş bulacağı site arıyorum.

Sayfayı Paylaş