gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İş kazası geçirdiğim takdirde hakkımda diğer sigortalılar

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bağ-Kur’luyum. İş kazası geçirdiğim takdirde hakkımda diğer sigortalılar gibi iş kazası hükümleri uygulanacak mı? Yeni düzenleme ile Bağ-Kur sigortalılarının iş kazası geçirmeleri halinde, bu sigorta kolundan Kanunda öngörülen tüm yardımlar yapılacaktır. Bunlar, sağlık yardımlarının yapılması, geçici iş göremezlik ödeneği verilmesi, sürekli iş göremez duruma düşmesi halinde, sigortalının kendisine, ölümü halinde de hak sahiplerine gelir bağlanması ve cenaze ödeneği verilmesidir

İş kazası geçirdiğim takdirde hakkımda diğer sigortalılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İş Kazası

İş Kazası

sivri dilli olmaya başlayan Hande Yener çekimler sırasında bileğini burkmuş....... HANDE YENER KAZA GEÇİRDİ! HAYROLA?' ADLI ALBÜMÜ AVRUPA MÜZİK MARKASIYLA MÜZİK MARKETLERDE 6 NİSAN'DA YERİNİ ALAN HANDE YENER İLK KLİBİNİN ÇEKİMLERİNİ TAMAMLADI. Çok farklı koreografinin yer aldığı klipteki performansı için iki aydır Nur Sonbahar ile çalışan Hande Yener'e dört kadın dansçı eşlik etti....
  2. İş kazası olursa yapacağımız işlemler

İş kazası olursa yapacağımız işlemler

iş kazası geçirdim iş kazasında yapılması gerekenler kazasında işverenin yapması gerekenler yapılması 2010 yetkili mahkeme İşyerlerinde zaman zaman duymuşsunuz olan kazaları. Arkadaşlar öncelikle kaza olur olmaz bilinçli hareketimizin hayat kurtaracağını unutmayalım. İşçiyi yada personeli en hızlı şekilde sağlık kuruluşuna haber vermek yada götürülme durumu varsa acilen hastamızı yetiştirmek...
  3. Trafik Kazası Geçirdiğinizde Hastahane Masraflarınızı Karşılayan Kuruluş Var

Trafik Kazası Geçirdiğinizde Hastahane Masraflarınızı Karşılayan Kuruluş Var

İnternette böyle bir yazıyla karşılaştım ve sizlerle hemen paylaşmak istedim belki işinize yarar diye.Çünkü dünyada hemene hemen herkesin başına gelebilecek bir durumm trafik kazasıdır.Hepinizi allah korusun diyorum ve buyrunuz.... Trafik Kazası Geçirdiğinizde Hastahane Masraflarınızı Karşılayan Kuruluş Var Size çarpan araç faili meçhul ise veya aracın sigortası yoksa bütün hastahane...
  4. Adnan Menderes'in geçirdiği uçak kazası ile ilgili bilgi verirmisiniz?

Adnan Menderes'in geçirdiği uçak kazası ile ilgili bilgi verirmisiniz?

Yıllar sonra ekranlarda Adnan Menderesin geçirdiği uçakl kazası ile ilgili bilgiler çıkıyor, çok karışık olaylar devlet işleri gerçekten.Lütfen bu kazayla ilgili bizleri aydınlatırmısınız..?
  5. İŞ KAZASI GEÇİRDİM NE YAPMALIYIM?

İŞ KAZASI GEÇİRDİM NE YAPMALIYIM?

iş kazası geçiren kişi nereye başvurmalı,iş kazası geçirdim ne yapmalıyım,iş kazası geçirenin hakları nelerdir,iş kazası geçirdim tazminat alabilirmiyim,iş kazası geçiren kişi hakları hakkında bilgiler İş Kazası geçiren sigortalı, Meslekte Kazanma Gücü Kaybı Oranı’nın tespiti için priminin yattığı Sosyal Güvenlik İl/Merkez Müdürlüklerinde bulunan İş Kazası Servislerine müracaat etmelidir....

Sayfayı Paylaş