gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İş Kazası

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sivri dilli olmaya başlayan Hande Yener çekimler sırasında bileğini burkmuş....... HANDE YENER KAZA GEÇİRDİ!
    HAYROLA?' ADLI ALBÜMÜ AVRUPA MÜZİK MARKASIYLA MÜZİK MARKETLERDE 6 NİSAN'DA YERİNİ ALAN HANDE YENER İLK KLİBİNİN ÇEKİMLERİNİ TAMAMLADI.

Çok farklı koreografinin yer aldığı klipteki performansı için iki aydır Nur Sonbahar ile çalışan Hande Yener'e dört kadın dansçı eşlik etti. Çekimlerde beş saat havada asılı kalan ünlü şarkıcı zorlu dans koreografisi esnasında bileğini burktu buna rağmen çekimlere ara vermedi.

Klipte farklı kamera açılarını ustaca kullanan yönetmen ise kendini gizliyor; isminin işinin önüne geçmesini istemediği için adını açıklamayacağını belirtiyor. Bu gizemin Hande Yener'in diğer kliplerinde de devam edip etmeyeceği ise merak konusu...

İş Kazası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İş kazası geçirdiğim takdirde hakkımda diğer sigortalılar

İş kazası geçirdiğim takdirde hakkımda diğer sigortalılar

Bağ-Kur’luyum. İş kazası geçirdiğim takdirde hakkımda diğer sigortalılar gibi iş kazası hükümleri uygulanacak mı? Yeni düzenleme ile Bağ-Kur sigortalılarının iş kazası geçirmeleri halinde, bu sigorta kolundan Kanunda öngörülen tüm yardımlar yapılacaktır. Bunlar, sağlık yardımlarının yapılması, geçici iş göremezlik ödeneği verilmesi, sürekli iş göremez duruma düşmesi halinde,...
  2. İş kazası olursa yapacağımız işlemler

İş kazası olursa yapacağımız işlemler

iş kazası geçirdim iş kazasında yapılması gerekenler kazasında işverenin yapması gerekenler yapılması 2010 yetkili mahkeme İşyerlerinde zaman zaman duymuşsunuz olan kazaları. Arkadaşlar öncelikle kaza olur olmaz bilinçli hareketimizin hayat kurtaracağını unutmayalım. İşçiyi yada personeli en hızlı şekilde sağlık kuruluşuna haber vermek yada götürülme durumu varsa acilen hastamızı yetiştirmek...
  3. İş kazası olursa ilk yapılacaklar

İş kazası olursa ilk yapılacaklar

iş kazasında yapılacaklar işyeri kaza raporu iş kazası yapılacaklar ilk kaza raporu İş kazası, sigortalının işverenin otoritesi altında bulunduğu bir sırada gördüğü iş veya işin gereği dolayısıyla aniden ve dıştan meydana gelen bir etkenle sigortalıyı bedence ya da ruhça zarara uğratan bir olay olarak tanımlanmaktadır. . İş kazasına uğrayan personele derhal gerekli sağlık yardımları yapılır....
  4. iş kazası sonucu ne zaman emekli olabilirim

iş kazası sonucu ne zaman emekli olabilirim

merhaba 28:11: 1972 doğumluyum 1995 te iş kazası geçirdim.Ne zaman ne şartta emekli olabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim
  5. İŞ KAZASI GEÇİRDİM NE YAPMALIYIM?

İŞ KAZASI GEÇİRDİM NE YAPMALIYIM?

iş kazası geçiren kişi nereye başvurmalı,iş kazası geçirdim ne yapmalıyım,iş kazası geçirenin hakları nelerdir,iş kazası geçirdim tazminat alabilirmiyim,iş kazası geçiren kişi hakları hakkında bilgiler İş Kazası geçiren sigortalı, Meslekte Kazanma Gücü Kaybı Oranı’nın tespiti için priminin yattığı Sosyal Güvenlik İl/Merkez Müdürlüklerinde bulunan İş Kazası Servislerine müracaat etmelidir....

Sayfayı Paylaş