gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İş Yatırım'dan hedge fon satışı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Uluslararası piyasalarda hedge fon olarak bilinen, Türkiye'de ise Serbest Yatırım Fonu adıyla kurulan fonların “ilk” örneği İş Yatırım Arbitraj Serbest Yatırım Fonunun satışına başlandı. İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Ümit Onbaşı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye'nin “ilk” hedge fonunu çıkartmış olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, serbest fonların yatırımcılar için yeni ve önemli bir seçenek oluşturacağını kaydetti.

30 milyon YTL başlangıç tutarlı İş Yatırım Arbitraj Serbest Yatırım Fonunun her hafta Çarşamba günü fiyat açıklayacağını, asgari fon işlem tutarının ise 100 bin YTL olarak belirlendiğini dile getiren Onbaşı, şunları kaydetti:
    “Serbest Yatırım Fonları, yurt dışında olduğu gibi, Türkiye'de de nitelikli yatırımcılar tarafından alınıp satılabilecek.
    yönetim şirketleri, ipotek finansman kuruluşları, emeklilik ve yardım sandıkları, vakıflar ve benzeri kuruluşlar nitelikli yatırımcı olarak kabul ediliyor. Ayrıca, Serbest Yatırım Fonu katılma paylarının halka arz tarihi itibariyle, en az 1 milyon YTL tutarında Türk veya yabancı para ve sermaye piyasası aracına sahip olan gerçek ve tüzel kişiler de nitelikli yatırımcı olarak fon alıp satabilecekler.”

hurriyet.com

İş Yatırım'dan hedge fon satışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fon çalışması

fon çalışması

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Fotoğraf stüdyosu için fonlar

Fotoğraf stüdyosu için fonlar

Fotoğraflar için fon, fotoğrafçı fonları,fotoğraf stüdyosu için fonlar .Kızlar bu fonlara bayılıcaksınız. Bu fonların önün de harika resimler çekilir .
  3. Fon Perdeler

Fon Perdeler

perde fonları Fon olarak kullanılabilecek güzel perdeler.
  4. Fon müziği...

Fon müziği...

gelincik fon müziği beta sevgililer günü fon müziği Uzun zaman oldu düşünüyorum bilmiyorum belkide daha öncede söylenmiştir.. Yazdığımız şiirlerin ,resimlerin vs sunarken fon müziğide olsa resimleri yüklediğimiz gibi istediğimiz müziğide yüklesek çok güzel olur acaba bu mümkün mü? Olabilir mi yani olursa çok süper olur ...
  5. Farklı fon perde modeli

Farklı fon perde modeli

fon perde örnekleri Perde modelleri Özellikle salon dekorasyonlarına ayrı bir şıklık katacak yuvarlak hatlı fon perde modeli, farklı görünümü ile misafirlerinizin de beğenisini toplayacak.

Sayfayı Paylaş