gebe
  1. Gelincikkkk

Gelincikkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iş yerinde

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında Gelincikkkk tarafından paylaşıldı.

patronunuza sinirlendiğinizde yüzüne ne haykırmak isterdiniz? :sin:

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    gına geldiyse nasıl bir adamsın senle çalışılmaz derim heralde büyük konusmayayımda

3. düsünceli

düsünceli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben istedigimi söyledim zaten onun icin cok is degistirdim kovuldum yani ama akillandim artik sesimi cikarmiyorum nasilsa icimde bisey kalmadi sayilir söyledim söylicemi

4. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben stajdayken patronuma sinirlendiğimde hep bencil olduğunu haykırmak istiyodum ama tabi hiç kötü bi söz söyleyemedim yüzüne:) ama bencil de olsa yine iyiydi hakkını yememem lazım:D

5. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bıktırdın beni, işimden soğuttun demeyi çok isterdim.Kurtuldum zaten ondan:))

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ya yürü git demek cok isterdim sinirlendiğimde...

7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ay of seninle uğraşamam ben bu nasıl bi çalşma ve çalıştırma tarzı derim hahaha

iş yerinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İş yerinde duygusal zeka testi

İş yerinde duygusal zeka testi

İş yerinde duygusal zeka testi İşyerindeki duygusal zekanızı belirlemek ister misiniz? Bunun için bir testimiz var. Aşağıdaki 25 soruyu cevaplandırdığınızda, sosyal beceri ve farkındalığınızı ölçmüş olacaksınız. Duygusal zekanızın derecesi hakkında kabaca da olsa, bir fikriniz olmasını istiyorsanız, bu kısa test sizin için faydalı olacaktır. Mümkün olduğunca dürüst davranarak cevap...
  2. İş Yerinde Başarı Kuralları

İş Yerinde Başarı Kuralları

işyeri çalışma kuralları işyerinde başarı iş yerinde başarı rüyada eski işyerinde çalışmak çalışma kuralları • İş yerinde konuk karşılayan taraf erkek veya kadın ayırımı olmadan konuğunu ayakta karşılamalıdır. • İş yaşamı ile özel yaşam birbirine karıştırılmamalı, özel işler iş saatleri dışında yapılmalıdır. • İş yerinde kullanıma açık telefon, faks ve kırtasiye malzemeleri özel işler için...
  3. İş yerindeki stres ölümcül olabiliyor

İş yerindeki stres ölümcül olabiliyor

Araştırmalara göre, çalışma ortamındaki stres kalp krizi riskini yüzde 68 arttırıyor. Çalıştıkları ortamlarda kronik stres sorunu bulunan kişilerin kalp krizinden ölme riskinin diğerlerine kıyasla yüzde 68 daha fazla olduğu belirlendi. İngiltere'de yapılan yeni bir araştırmada işyerlerinde stresin doğrudan kalp hastalıklarına yol açtığı belirlendi. Stresli ortamlarda çalıştıkları için...
  4. bir iş yerinden ne istersiniz :)

bir iş yerinden ne istersiniz :)

Manzaralı bir park yeri… Güvenilir bir şirket aracı… Alternatif iş uygulamaları Güzel bir eğlence alanı... Ergonomik bir çalışma odası… Fikirlerinizi paylaşacağınız bir sosyal alan Hayali bırak ve işine dön ! Verilenlere şükür etmeyi öğren…...
  5. iş yerinde uyuklayanların sonu:D

iş yerinde uyuklayanların sonu:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş