gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işallah bizim forumda olmaz hahahahah

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

işallah bizim forumda olmaz hahahahah imdi forumda iki kız çekiştiriyorlar,,

kız1:ya foruma geldiğimden bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa

kız2:kimmiş kız söyle bakim

kız1:ya

kız2:aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini

kız1:ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin hesabıyla giriyomuş daha kendi hesabı bile yok yarın öbürgün abisi "kullanmayın benim hesabımı yakında oğlum gelicek almanyadan o kullanıcak" derse naaparız biz yok uzun vadede bişe düşünemem

kız2: nolcek be kızım buluruz kullanılmayan boş bi hesap kullanırsınız işte benim arkadaşlara sorarım hem

kız1: ya fatma bu forumda nerden bulcan kullanılmayan hesap Allah aşkına anca admin yakının olcakki yapsın sana bi güzellik yoksa heryer dolu içgüveyside gidemem biliyosun

kız2: aman kızım sende ne nazlısın yaaa

kız1: neyse sen beni boşver seninki naptı kazandımı FAYS sınavını? (forum adminlik yerleştirme sınavı)

kız2:evet kazandı hiç sorma atama bekliyo şimdi ilk tercihini AŞKA DAİR HERŞEY bölümüne yaptı canım romantik aşkım benim torpil aradık ama torpil işlemiyo dediler uğraşma sonra sinir olurlar adult18e filan atarlar eve getiremezsin erkeğini dediler aman yok kalsın mazallah dedim

kız1:evet bencede iyi yapmışsın bak nazifeninki naptı atadılar korku tüneli bölümüne adam geceleri kalkıp boğazlıyomuş nazifeyi "olamaz bunlar gerçek değil biri bana bunların fake olduğunu söylesiiin" diye bağırıyomuş geçen geldi odaya dert yanıyodu bize "istifada etmiyo öldürcek bi gün beni walla keşke banlasalar geçtim artık modluktan onursal üye olsun ben razıyım"

kız2:neyse babam geliyo bir iki konu açımde boş boş forumda oturdun dimi diye dellenmesin sende o çocuğu iyi düşün sonda mod karısı olmak var

kız1: ayy mod karısımı düşüneyim ben azcık hadi görüşürüz
    paylaşımın için teşekkürler fatma...

kız2:önemli değil nurcan ne demek görüşrüz

işallah bizim forumda olmaz hahahahah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çay olmazsa olmaz

çay olmazsa olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. forumun bize ettikleri

forumun bize ettikleri

Evet forumdaki hayatını gerçek hayatına karıştırınca neler oluyor beraber bakalım ve beraber kopalım Anne yemek yaptıktan sonra: -Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım anne.... Biri elinde kağıtla size adres sorunca: -Dostum link yanlış.İstersen bir kontrol et.... Fotoraf albümüne bakarken: -Capslar bir harika....... Biri beyendiği bir şey verince: -repi hakettin........ Kardeşten bir...
  4. Forum Atasözleri...

Forum Atasözleri...

Vay bee :D Artik forumculara özel atasözleri bile yapilmis meleklerim :laugh::laugh::laugh::laugh: Bana avatarını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Üyeye bela gelmez admin kızmadıkça Admin sinirlenmez üye azmadıkça.... Admin üyenin halinden anlamaz Admine üye banlamak kolay gelir Çoklu moderasyon yap, denize at super moderatör deyip geçme, onunda kalbi var Ayağını, üyelik...
  5. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş