gebe
  1. gfbmerve

gfbmerve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İşaret parmağından İnsan Suratları :)

Konu, 'Çöplük' kısmında gfbmerve tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İşaret parmağından İnsan Suratları :)

çok guzel olmuslarr..emegıne saglık

İşaret parmağından İnsan Suratları :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işaret

işaret

Rüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır. İşaret edilen şeye dikkat etmek ve onu da yorumlamak gerekir. Kişinin bir amacı olacak demektir.Isaret vermek için kandil asilan ve konulan sey-leri görmek, yüksek makam ve mertebeye delalet eder, Bu rüya son derce iyidir. Isigi söndürdügünü görmek hayirli degildir.
  2. Bakın İnsanlar Parmaklarıyla Neler Yapıyor

Bakın İnsanlar Parmaklarıyla Neler Yapıyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. başparmak ve işaret parmakları için pırlanta yüzükleri

başparmak ve işaret parmakları için pırlanta yüzükleri

baş parmak yüzükleri baş parmak yüzüğü işaret parmağı yüzükleri yüzük modelleri işaret parmağı yüzük modelleri Başparmak ve işaret parmakları için pırlanta tutkunlarını baştan çıkaracak yüzük tasarımları...
  4. Yüzük ve İşaret Parmağının Sırrı

Yüzük ve İşaret Parmağının Sırrı

Dün akşam haberlerde izledim bunu çok dikkatimi çekti ve sizlerlede paylaşmak istedim meleklerim.Araştırmalar yapılmış ve parmak uzunluğuna göre kişilik belirlenmiş.Bende haberi ilk duyduğum zaman hemen parmaklarımı kontrol ettim:Dsağ elimle sol elimdeki parmaklarım birbirini tutmadı:Ssağ elimdeki işaret parmağım uzun iKen sol elimdeki işaret parmağım kısa ben nasıl bir kişileğe sahibim...
  5. Trafik İşaretlerinin İnsan Hayatında ki Önemi

Trafik İşaretlerinin İnsan Hayatında ki Önemi

trafik işaretleri önemi faydaları yararları trafik işaretlerinin önemi trafik işaretlerinin yararları ile ilgili bilgiler burada melekler. Gerek yaya olarak gerek araç kullanarak hepimiz hergün trafiğin içindeyiz melekler :) Trafik kurallarına uyum sağlandığı trafik işaretleri önemsendiği takdirde güvenle seyahat edebilir, sokakta yürüyebiliriz. Ama herkes ne yazık ki trafik kuralları...

Sayfayı Paylaş