gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

işaret

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır. İşaret edilen şeye dikkat etmek ve onu da yorumlamak gerekir. Kişinin bir amacı olacak demektir.Isaret vermek için kandil asilan ve konulan sey-leri görmek, yüksek makam ve mertebeye delalet eder, Bu rüya son derce iyidir. Isigi söndürdügünü görmek hayirli degildir.

işaret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatma işaretleri

Aldatma işaretleri

The Script: The 100% Absolutely Predictable Things Men Do When They Cheat� adlı kitabın yazarları Elizabeth Landers ve Vicky Mainzer erkeklerin sevgililerini/eşlerini aldatacaklarını haber veren bazı önemli işaretler olduğu konusunda hanımları uyarıyor. Landers ile Mainzer�in yüzlerce çift üzerinde yaptığı araştırmada ortaya tek bir sonuç çıkıyor: Aldatan bütün erkekler aldatma sürecinde aynı...
  2. İşaretlerin Dili

İşaretlerin Dili

İŞARETLERİN DİLİ... Yazan: A. Kanevsky Bir gün insan "virgül"ü kaybetti, o zaman zor ve uzun cümlelerden korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı. Cümleleri basitleşince, düşünceleri de basitleşti. Bir başka gün ise "ünlem" işaretini kaybetti. Alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. Artık ne bir şeye kızıyor, ne de bir şeye...
  3. Tan - İşaret

Tan - İşaret

Durma hadi bişey yap Oyna hadi kıvır bana Farkettir gir kanıma Herkes farkında Kirpiğini süz bana Hayranın tam karşında Sabrım yok deliriyorum Seni seçtim istiyorum Sustum ama bir pusuda Bir işaret bekliyorum Mis çiçeği beyaz melek Ben iki dirhem bir çekirdek Masum bir günaha girmek için Bir işaret bekliyorum Yar ne varsa bende yar Ateşin ilacı saçının rüzgarı Hazırım bak, bil ki sen de...
  4. Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri istiyorum lütfen Facebook ifadelerinin klavye kodlarını yazar mısınız acaba?
  5. Noktalama İşaretleri

Noktalama İşaretleri

noktalama işaretleri,noktalama işaretleri konu anlatımı,yazım kurallarına göre noktalama işaretleri,noktalama işaretleri ve anlamları,noktalama işaretleri nerelerde kullanılır,noktalama işaretleri hakkında bilgiler Dilimizde ilk kez Tanzimat döneminde kullanılan noktalama işaretleri, yazının daha kolay anlaşılmasını sağlar. Yazının okunmasını kolaylaştırır ve anlam karışıklığına...

Sayfayı Paylaş