gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşde 2013 Model Mazda MX-5 Resimleri ve özellikleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2013 Model Mazda MX-5 Resimleri 2013 Mazda MX-5 Özellikleri ve Fotoğrafları

Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizlere bir çok 2013 model araba tanıtımları hakkında bilgi ve resim sunmuştuk. Şimdi ise bir misafirimizin isteği üzerine 2013 Model Mazda MX-5 özellikleri hakkında bilgiler sunuyor ve bununla da yetinmeyip 2013 Model Mazda MX-5 resimleri de aktarıyoruz.
    Japon otomobil üreticisi Mazda, MX-5 modeli üzerinde beklenen makyaj operasyonunu gerçekleştirdi. Tamamen hazır olan araba 2013 model olarak bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek.

Bu makyaj operasyonundan önce çeşitli Japon internet sitelerinde modellemeler yer almaktaydı, o modellemelerden pek farkı olmayan yeni MX-5 üzerinde kapsamlı olmayan bir makyaj operasyonu gerçekleştirilmiş.Yeni MX-5’deki en önemli değişiklik ön tamponda gerçekleşmiş, yenilenen tasarımı ile daha geniş hava girişine sahip. 17 inçlik jant seçeneklerine yenileri eklenirken kaput detaylarında ufak rötuş yapılmış.Arabanın iç mekanın da ise yeni renk seçenekleri sunuluyor. Ayrıca fren ve gaz pedallarının hassasiyetleri artırılmış.

2013 Model Mazda MX-5 Fotoğrafları

İşde 2013 Model Mazda MX-5 Resimleri ve özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Honda Civic Hatchback 5 Kapılı Resimleri ve Özellikleri

2013 Honda Civic Hatchback 5 Kapılı Resimleri ve Özellikleri

2013 honda civic 5 kapılı hatchback tanıtımı honda civic 5 Kapılı Hatchback Özellikleri 2013 honda civic 5 kapılı hatchback resimleri Bu yazımızın konusu olan 2013 Honda Civic Hatchback Almanya'da test sürüşüne çıktı melekler :) Aktaracağımız bilgiler ve resimler de casus fotoğrafçılar tarafında çekilen resimler ve edinilen bilgiler. Buyrun.. 2012 Honda Civic modeline de dikkat...
  2. 2013 Mazda MX-5 Özellikleri ve Fotoğrafları lazım bana

2013 Mazda MX-5 Özellikleri ve Fotoğrafları lazım bana

Arkadaşlar ben araba almayı düşünüyorum ve kısmet olursa 2013 Mazda MX-5 istiyorum sizden de benim için acil tarafından 2013 Mazda MX-5 Özellikleri ve Fotoğraflarını paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. 2013 Model Seat Leon Özellikleri Ve Resimleri Burada Melekler!

2013 Model Seat Leon Özellikleri Ve Resimleri Burada Melekler!

2013 Model Seat Leon Özellikleri 2013 Model Seat Leon Daha önce isteyen ilgili arkadaşalrımız için http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/224570-isde-2013-model-mazda-mx-5-resimleri-ve-ozellikleri.html hakkında bilgi paylaşımın da bulunmuştuk. Şimdi de 2013 Model Seat Leon özellikleri hakkında merak edilen bilgilere değiniyor ve 2013 Model Seat Leon resimleri paylaşıyoruz Melek'ler!...
  4. 2013 Model Nissan Note özellikleri ve resimleri isteyenler için burada

2013 Model Nissan Note özellikleri ve resimleri isteyenler için burada

2013 Model Nissan Note 2013 Nissan Note Özellikleri 2013 Model Nissan Note Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, 2013 model araba tanıtımı konularımıza devam ediyor ve bu kez de sizler için ve 2013 Nissan Note hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm arkadaşlarımız için 2013 Nissan Note özellikleri hakkında bilgileri paylaşıma sunuyor ve ayrıca 2013 Nissan Note resimleri de aktarıyoruz:)...
  5. 2013 Model Audi R8 Özellikleri ve Resimleri İsteyenler İçin!

2013 Model Audi R8 Özellikleri ve Resimleri İsteyenler İçin!

2013 Audi R8 Özellikleri Ve Resimleri 2013 Model Audi R8 Daha önce http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/225041-2013-model-seat-leon-ozellikleri-ve-resimleri-burada-melekler.html demiştik. Şimdi de isteyenler için 2013 Audi R8 özellikleri hakkında merak edilen bilgileri aktarıyor ve ayrıca 2013 model Audi R8 resimleri de sunuyoruz Melek'lerim. 2013 Audi R8′e ilk bakışta LED...

Sayfayı Paylaş