gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

işe gitmek istemiyor musun (bakın o zaman):D

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: işe gitmek istemiyor musun (bakın o zaman):D

kkoopp kooppppp kkooppp....muhahahaaaa:huhe:

emegıne saglık canım

3. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hahahahahahahahah koptum yaw....

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

bende işe gitmek istemiyorum bendemi sallasam acaba :D:D

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

:haha: :haha:super oldu super gulme krizine girdim

işe gitmek istemiyor musun (bakın o zaman):D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte O Zaman

İşte O Zaman

Hani insan ağlamak ister,Gözlerinden yaş gelmez.. Hani gülmek ister,yürekten gülemez.. Hani birini bekler o hiç gelmez..Hani onu severde hiç söyleyemez.. Tam söyleyeceği zamanda o başkasını sever ya İşte o zaman insan ölmek isterde ecel gelmez..
  2. Bu gün işe gitmek istemiyor musun__??__((=

Bu gün işe gitmek istemiyor musun__??__((=

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. helallik istemeden gitmek istemiyorum

helallik istemeden gitmek istemiyorum

helallik mesajları ruyada helallik istemek rüyada istemek rüyada almak istenmesi işyerinden bir arkadaşla kırgınlığım vardı sebebi ise beni şikayet eden arkadaşlar vardı oda var diye biliyodum ama sonra o arkadaşlara yemin etmişki ben şikayet etmedim şakaydı falan diye o konuşmadı benimle bende konuşmadım ben kimseye kin tutmam ama ondan bir adım beklerdim ..o izne ayrılmıştı giderken...
  4. Atiye Artık Eurovisiona Gitmek İstemiyor

Atiye Artık Eurovisiona Gitmek İstemiyor

atiye eurovision atiye haberleri Özellikle bu yıl Eurovision için çokça adı geçen Atiye artık pes etti ve resti çekti melekler :) Bildiğiniz gibi bu sene Eurovision için Can Bonomo adı geçmeden evvel Atiye adı ağızlardaydı. Herkes onun gideceğine kesin gözüyle bakarken Can Bonomo gitti ve ülkemizi temsil ederek 7. oldu. Şimdi ise Atiye Eurovision adını bile duymak istemiyor. Sizce haklı...
  5. Çocuğunuz Okula Gitmek İstemiyor Mu?

Çocuğunuz Okula Gitmek İstemiyor Mu?

çocuğunuz okula hazır mı,çocuğunuz okula gitmek istemiyor mu,çocuğum okula gitmekten korkuyor,çocuğunuz okula gitmek istemiyorsa,çocuğum okula gitmek istemiyorsa,çocuğum okula gitmek istemiyor ne yapmalıyım, Okulların açılmasına sayılı günler kala bu yazıyı okumanızı öneriyoruz. Şimdiden çoğu ebeveyn daha okullar açılmadan bu sorun ile karşı karşıya. Uzmanlar, çocuğunuzun kaygısını gidermek...

Sayfayı Paylaş