gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

İşgücü Çizelgesini her ay İŞKUR'a göndermeyi unutmayın

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

aylık işgücü çizelgesi verilme süresi 2010 işkur işgücü çizelgesi verme süresi 2010 aylık verilme işkur verme 2011 Arkadaşlar biliyorsunuz İşverene ait tüm çalışanların sayısını, ne iş yaptıklarını vede çalışan sayısı 50 'yi geçmişse özürlü ve hükümlü çalıştırma kuralı var.
    İşte bunları her ay İŞKUR'a internet üzerinden bildirmeniz gerekiyor. Bunun İŞKUR'a sordum kesin bir tarihi yok ama SGK bildirgelerini verirken yollarsanız iyi olur.

Cezai müeyyide şuan yok ama heran konulabilir.

İŞKUR'a internet üzeinden kaydolun ve şifre alın. Oralara gitmeye gerek kalmadan heray internetten gönderin.

İşgücü Çizelgesini her ay İŞKUR'a göndermeyi unutmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fuat - her ayın elemanı

fuat - her ayın elemanı

Fluringous Fuat her ayın elemanı,tüfek onda Fuat her ayın elemanı,kafan kopsa Fuat her ayın elemanı,seni su gibi içmeye geldim beni tanı. (2X) (NAKARAT) Kılıç balığına hip ver şişlen köpek balığına el ver dişlen geçti gişeden şilede kiliseden bi çıtır kemik kıtır patla sapıt yok yanıt yok her frankeynştayn kanıt bel kemiğini kanıt şaşırt feleği kanaktı kamuflaj meleği geri geleceğim ileri...
  2. Unutmayın..

Unutmayın..

İnternette dolaşırken bu güzel yazı ile karşılaştım... Ve sizlerle paylaşmak istedim.. Okurken ne kadar da güzel bir yazı dedim... okudum okudum ve en son cümleyi okuduğumda anladım ki öğreneceğim daha çok şey var... Umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz.... Çocuklarınızı iyi yetiştirin. Doğruları söyletin Canı istemediği içiVazoyu kim kırdı dediğinizde ben kırdım diyebilsin....
  3. Unutmayın, her salata sağlıklı değildir !

Unutmayın, her salata sağlıklı değildir !

Sadece salata deyip geçmeyin, çünkü bir tabak salata bile, koca bir hamburger kadar kalori içerebilir... :D Ve fast-food restoranlarda satılan bazı salatalar, genelde normal bir salata kadar sağlıklı ve kaliteli olmaz. Ama kendinize sağlıklı bir salata hazırlamanız aslında çok da zor değil. Hem de lezzetinden ödün vermeden... BEZELYE: Felçten korur. Felce neden olan homosistein seviyesini...
  4. her ay gebelik hayali kuranlar

her ay gebelik hayali kuranlar

merhaba kızlar ben iki sene kadar önce kürtaj olmak zorunda kaldımo günden bu yana da her ay adetime bir hafta kala bende bir mide bulantısı bir baş dönmesi bel ağrısı yani anlayacağğınız tam hamilelik belirtileri yaşıyorum ama hep sonu hüsran oluyor galiba benim derdim psikolojik düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor içinizde benim gibi olan var mı yazarsanız sevinirim bunu birileriyle...
  5. çizelge nerden yapılıyor?

çizelge nerden yapılıyor?

doğum günü ve gebelik çizelgeleri nerde?

Sayfayı Paylaş