gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İshak Alaton kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İshak Alaton kimdir biyografi bilgileri var mı? Arkadaşlar İshak Alaton kimdir bana kim cevap verecek biyografi hayatı hakkında

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İshak Alaton kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  2. Hoca İshak Efendi

Hoca İshak Efendi

Hoca İshak Efendi Yanya’nın Narda kasabasında doğdu. Doğduğu yıl kesin olarak belli değildir. 1834 yılında öldü. Hoca İshak Efendi XIX. yüzyıl başlarında memlekete teknik bilgilerin yayılmasında büyük hizmetleri olmuş bir Türk bilginidir. Hoca İshak yüksek bir öğrenim ve eğitim içinde yetişti. Güçlü bir zekası ve hafıza gücü vardı. Matematiğe ve dile karşı yeteneği büyüktü. Türkçe Arapça...
  3. İshak Paşa Sarayı

İshak Paşa Sarayı

ishak paşa sarayı hakkında bilgi ishak paşa sarayının özellikleri sarayı inşaatı hakkında bilgi Ağrı'nın Tarihi ve Kültürel zenginliklerinden biri olan İshakpaşa Sarayı hakkında geniş bilgi sahibi olmaya ne dersiniz meleklerim :tik: İSHAK PAŞA SARAYINDAN DOĞUBAYAZIT İLÇESİNİN GÖRÜNÜMÜ Doğu Bayazıt’ ın 7 km. güney doğusunda, Eski Beyazıt’a ve ovaya hakim yüksek bir tepenin üzerine...
  4. İshak Alaton biyografisi

İshak Alaton biyografisi

İshak Alaton hayatı İshak Alaton hakkında bilgiler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu sayfamızda İshak Alaton hakkında ve biyografisi hakkında bilgilere yer veriyoruz, İshak Alaton kimdir diyenlerin sorusunu yanıtlıyoruz arkadaşlarım. İshak Alaton kimdir hakkında bilgi; İshak Alaton Musevi asıllı Türk vatandaşıdır. İshak Alaton 1927 yılında...
  5. Fetih 1453 İshak Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 İshak Paşanın Gerçek Adı

Fetih 1453 İshak Paşanın Gerçek Adı nedir filmi izleyenler sizden Fetih 1453 İshak Paşanın Gerçek Adını yazmanızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş