gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ishal oldum sütümden bebeğime geçer mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben cok ishal olmusum ya midem de bulaniyor.sutumden ogluma gecer mi cok korkuyorum napicam:(( mikrobik olmasindan korkuyorum..önerısı olan varmı?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    İShal için hemen önlem almalısınız çünkü mikrobikse bebeğinizi etkileyebilir bu durumda doktora gitmeniz daha akıllıca bir çözüm olabilir. Sağlıklı günler diliyoruz..

ishal oldum sütümden bebeğime geçer mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeklerde ishal

bebeklerde ishal

ishale ne iyi gelir yenidoğan ishal bebeklerde ishale ne iyi gelir bebek ishaline bebeklerde gelen yiyecekler Bebeklerde İshal İshal en sık 0-5 yaş grubunda rastlanan bir hastalıktır. İshal, günlük dışkı sayısının artması ve dışkı kıvamının bozularak yumuşak, sulu bir görünüm alması olarak tanımlanır. Fazla sayıda sulu dışkılama, kıvam bozuk değilse ishal sayılmaz. Özellikle emzirmeyle...
  2. Grip Oldum Bebeğime Geçer mi ?

Grip Oldum Bebeğime Geçer mi ?

bugün grip olmuşum arkadaşlar.bebeğimi emziriyorum acaba ona geçermi?endişelendim çok...
  3. ben üşütünce bebeğime geçer mi

ben üşütünce bebeğime geçer mi

ben geçen gün kendimi tuttamadım ve dondurma yedim boğazım biraz şişti o günden beridir bebeğiminde uykuları bölündü huzursuz onu da mı etkiledi acaba :(
  4. Gebelikte İshal Bebeği Etkiler Mi?

Gebelikte İshal Bebeği Etkiler Mi?

hamilelikte ishal bebeğe zarar verirmi,gebelikte ishal bebeği etkilermi,hamilelikte ishal olanlar,gebelikte ishal tedavisi hakkında bilgiler Gebelikde ishal dışkının sulu olması ve günde 3 defadan fazla olması olarak tanımlanabilir. Dışkıda koku , renk ve kıvam değişiklikleri olur. Bazen kanlı olabilir. gebelik dönemindeki ishallerin çoğunun sebebi besin zehirlenmesi olarak bilinen gastro...
  5. Bebeğim ishal oldu nasıl beslemeliyim?

Bebeğim ishal oldu nasıl beslemeliyim?

bebeklerde ishal,ishal olan bebek nasıl beslenmeli,bebeklerde ishal nasıl geçer,ishal olan bebeğe ne iyi gelir,ishal olan bebeğin beslenmesi hakkında bilgiler İshal problemi başta yetişkinler olmak üzere bebeklerde de görülen bir hastalık olmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı ishal olan bebeklerin bu esnada daha dikkatli bir şekilde beslenmesi ve ebeveynlerin doktor kontrolünde bunu...

Sayfayı Paylaş