gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok afedersiniz bağırsaklarım fena bozuldu ve dışarı çıkmam lazım.Acilen nasıl geçirebilirim ishali bilen vardır elbet, ölüyorum ne olur yardım :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ekşi gıdalar yenir veya bir çay kaşığı kahvenin üzerine birkaç damla limon damlatılıp içilir. Bunların yanısıra, bizim evde ishali kesmek için anında tesirini gösteren uygulamamızı size de söylemek istiyorum. 1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığı kekik koyup kısık ateşte 2 dakika kaynatıp için, ishalden tamamen kurtulursunuz.

karakuzu bunu beğendi.
ishalden hemen kurtulmak için ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğim ishal ne yapmalıyım

bebeğim ishal ne yapmalıyım

bebeğim ishal ne yapmalıyım 3 aylık bebekte ishal bebeğim 2 aylık bebekte 2 bebeklerde İshal (diyare) genellikle günde 3'den fazla sayıda sulu dışkılamadır. Ancak sık dışkilamamnkıvamı bozuk değilse ishal değildir. Bebekler ilk günlerde günde 2-3 kez dışkılar sadece anne sütü alan bebeklerde dışkı sayısı 6-7 ye ulaşabilir....
  2. sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı

sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı

merhaba arkadaşlarım yüzümde inanılmaz sivilceler var ve ben bundan bir türlü kurtulabilmiş değilim. Acaba sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalı ?
  3. Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

Karıncalardan nasıl kurtulurum ? Karıncadan kurtulma yolları ? Karınca için çözüm ve ilaç var mı ? Yazın daha doğrusu baharın gelmesiyle birlikte karıncalarla başı dertte olan sevgili meleklerim, bu dertten müzdarip birisi olarak dün bir ilaç denedim bundan bahsetmek istiyorum sizlere. Bu ilaç kesinlikle çocuklarımız içinde güvenli artı 6 aya kadar da etkili bir ilaç. Aynı zamanda genel...
  4. Bu Sıcaklarda Yaz İshallerine Yakalanmmak İçin Neler Yapmalıyız ?

Bu Sıcaklarda Yaz İshallerine Yakalanmmak İçin Neler Yapmalıyız ?

yaz ishali yaz ishalleri Sevgili melekler, yaz sıcaklarında hem artan su ihtiyacı hem de gıdaların çabuk bozulması ne yazık ki yaz ishallerine davetiye çıkarıyor. Bu dönemde içtiğimiz suyun hijyenik olmasına dikkat etmeli, besinleri çok iyi yıkamalı, dışarda yiyecek bırakmamalı ve kişisel temizliğimize çok dikkat etmeliyiz. Özellikle sürekli kullandığımız ellerimizi sık ve bol su sabunla...
  5. saçlarımın hemen uzaması için neler yapmalıyım

saçlarımın hemen uzaması için neler yapmalıyım

Kızlar bir hata yaptım ve saçlarımı kestirdim :( Anneme kandım sağlıklı olur dedi. Ama şimdi hemen uzasınlar istiyorum. Hızlı uzamaları için neler yapabilirim ? :S

Sayfayı Paylaş