gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İşi Bitmiş Bir Adam-Özgür Çetiner(akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

am g dm işi bitmiş bir adam bekler seni

g dm

bekler seni

am g dm

o gemide bekler seni

em dm em

sen ben sen

am g dm

gemi yol alır bekler seni

g dm

bekler seni

em dm em

sen ben sen

am g dm

yar hasret bekler seni

am g dm

yar çile bekler seni

em dm em

sen ben sen

am g dm em am g dm em am g dm em

yaaaaaaaarrr yaaaaarrrrrr yaaaaarrrrrrr

em dm em

yar yar yar

İşi Bitmiş Bir Adam-Özgür Çetiner(akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgür-SON GİDİŞİM-akor

Özgür-SON GİDİŞİM-akor

son gidişim buralardan özgür son gidişim Aranağme Dm / Am/ Gm/ Em b5 /Am SON BUDEFA SON AŞK BANA YALAN Dm Am Bb Am SUS NE OLUR SUS NEDİR HATA OLAN F Am Bb Am YİNEMİ BİTTİ AŞK OLMAYACAK Dm Am Dm Am DİNMEYEN GÖZ YAŞIM İNAN SON KEZ AKACAK Dm Am Emb5 Am SON GİDİŞİM BURALARDAN Dm Am SON KAÇIŞIM HAKSIZLIKTAN Dm Am YALAN DOLAN SEVDALARDAN C Gm KORKUYORUM ALIŞMAKTAN Bb Am Özgür-AŞK...
  2. Özgür Kurum - Nefes (akor)

Özgür Kurum - Nefes (akor)

Am Zaman durmuştu Dm Dünya susmuştu G C İçim donmuştu,eridi E İçimi kapladı derin aşk nefesi Am-Dm-G-C-E Am Dm Salkım saçak bir buluttum G C E Gölgem geniş ama ben çok soğuktum Am Dm Sen estikçe ben yolumu buldum G C E Yok oldum fırtınaydım,duruldum Am Dm Damlalar düşer, gözyaşım iner yere; G C E Yağmur olur, akar gelirim ben yüreğine. Am Dm Hasretim gider, gözyaşım bittiğinde; G C...
  3. Özgür Kurum - Kavak Yelleri (akor)

Özgür Kurum - Kavak Yelleri (akor)

özgür kurum kavak yelleri akor kavak yelleri akor yerleri notaları yerleri notası yerlerinin notaları Bm-F#m-G-A-G-F#m-Bm Bm F#m Küçüktüm büyüdüm en sonunda Bm A Bir şarkı söylüyor ruhumda G F#m Kalbimin hızı o metronomda Bm F#m Sözleri bir bir çözdü beni Bm A Çözümler getirdi bana kendimi G F#m Derin uçsuz bu duygu bende yeni Bm F#m Esiyor Kavak yelleri başımda A F#m Dostlarımda var aşkın...
  4. Adamın biri....

Adamın biri....

Adamin biri hastalaniyor. O gun cani, ise gitmek istemiyor. Icinden Allah'a soyle bir dua edecegi tutuyor: - 'Allah'im, her gun ise gidip 8 uzun saat boyunca evim ve esimin rahati icin esek gibi calisiyorum. Esim ise sadece oturuyor. Ne olur, bir gun benim yerime gecip, ne kadar zor bir hayat yasadigimi gormesini sagla.' Hikaye bu ya, birdenbire adamin dilegi yerine geliyor. Adam,...
  5. aşk bitince sevdiğimiz adamların konuşmaları....

aşk bitince sevdiğimiz adamların konuşmaları....

aşk konuşmaları ahhh bu erkekler neden değişir ki işte bunun sizlere ufak bir örnegii...... Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşık mısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat: Tabi ki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne...

Sayfayı Paylaş