gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Isı kaynaklarından uzak tutulmalı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Isı kaynaklarından uzak tutulmalı Fırın ve diğer ısı kaynaklarından gelen sıcak hava, buzdolabınızın serin kalmak için daha çok çalışmasına neden olacaktır. Buzdolabınızı güneş alacak yere, soba veya radyatör yanına yerleştirmemelisiniz.​

Isı kaynaklarından uzak tutulmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynak

kaynak

http://www.youtube.com/watch?v=OYXtVG7Aqpo
  2. Borcun Kaynakları

Borcun Kaynakları

borcun kaynakları borcun kaynakları nelerdir 5. Borcun Kaynakları: 5.1 Hukuki İşlem : Araba Alımı 5.2 Haksız Eylem: Kişinin arabasına çarpmam Haksız eylemdir. 5.3 Nedensiz Zenginleşme: Babamın ölümünden sonra arabasını kullanmak
  3. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  4. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...

Sayfayı Paylaş