gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ısı yalıtımının teknolojik önemi nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Isı yalıtımının teknolojik olarak ne gibi bir önemi vardır. Bu önemden bahseden bir yazı yada bir kompozisyon varsa sevinirim kızlar. Teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ısı yalıtımının teknolojik önemi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hohlamak Neden Isıtır merak ettiniz mi

Hohlamak Neden Isıtır merak ettiniz mi

Hohlamak Neden Isıtır Hohlamak Neden Isıtır Sıcak bir içeceği, çayı, kahveyi, çorbayı üfleyerek soğutmaya çalışırız. Kışın soğuk havalarda ise ellerimizi ısıtmak için hohlarız. Aslında iki harekette de ciğerlerimizdeki havayı dışarı veriyoruz. O zaman nasıl oluyor da bir dudak hareketi ile istediğimizde sıcak, istediğimizde soğuk hava verebiliyoruz? Her ikisinde de ciğerlerimizden gelen...
  2. Acaba Hohlamak Neden Isıtır

Acaba Hohlamak Neden Isıtır

Hohlamak Neden Isıtır Sıcak bir içeceği, çayı, kahveyi, çorbayı üfleyerek soğutmaya çalışırız. Kışın soğuk havalarda ise ellerimizi ısıtmak için hohlarız. Aslında iki harekette de ciğerlerimizdeki havayı dışarı veriyoruz. O zaman nasıl oluyor da bir dudak hareketi ile istediğimizde sıcak, istediğimizde soğuk hava verebiliyoruz? Her ikisinde de ciğerlerimizden gelen havayı dışarı verdiğimiz...
  3. Bana ısı enerjisi nedir anlatırmısınız

Bana ısı enerjisi nedir anlatırmısınız

Selam arkadaşlarım bana ısı enerjisi nedir bununla ilgili bilgileri yazabilir misiniz teşekkürler.
  4. Isı Yalıtımı ve Önemi

Isı Yalıtımı ve Önemi

ısı yalıtımı nedir önemi teknolojik önemi nedir faydaları yararları sağladığı kazanç ile ilgili bilgiler burada melekler Günümüzde ödediğimiz faturlarda yapmamız gereken tasarruf yanında enerji kaynaklarında da tasarruf yapmak gerektiğini artık hepimiz biliyoruz melekler :) Zaman gittikçe bilinçlenen biz tüketiciler ,enerji kaynaklarının sorumsuzca kullanılmasıyla gelecek nesillere ne büyük...
  5. Çocuklar neden altını ıslatır ?

Çocuklar neden altını ıslatır ?

çocuğum altına kaçırıyor nedeni nedir,çocuklarda alt ıslatma sorunu nasıl çözülür,çocuğum uykuda altını kaçırıyor neden,uykuda altına kaçıran çocuklar hakkında bilgiler Gece uykuda idrar kaçıran bazı çocuklarda görülen psikolojik sorunların hastalığın nedeni değil, sonucu olduğunu belirten Prof. Dr. Önen, idrar kaçırmanın psikolojik faktörlere bağlı olarak ortaya çıkmadığını söyledi. Prof....

Sayfayı Paylaş