gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Işığı göreniniz var mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Işığı göreniniz var mı?

:'( paylaşım için saol

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Işığı göreniniz var mı?

paylaşım için teşekkürler

Işığı göreniniz var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kadar büyük ağaç gören var mı?

bu kadar büyük ağaç gören var mı?

türkiyenin en büyük ağacı bursadaki büyük ağaç türkiyedeki en ağaç bursadaki türkiyenin ağaçları Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 768x1024. Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 1024x768. Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 768x1024....
  2. üstüne adet gören var mı??

üstüne adet gören var mı??

üstüne görenler üstüne adet görenler gören varmı adet gören var mı üzerine görme arkadaşlar üstüne gören var mı? varsa bildiklerini yaşadıklarını yazar mı??? lütfeeeeeen bekliyorummmmm:esra:
  3. üstüne adet gören var mı?

üstüne adet gören var mı?

üstüne adet görenler üstüne adet gören var mı görmek nasıl olur gören hayvanlar Herkese selam üstüne adet goren varmı nasıl oluyor normal adet gıbı mı yada az mı merak edıyorum..yazarsanız sevınırım
  4. Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

Üstüne gören var mı?yaşayan varsa yazsın noluuuuur:(

üstüne görenler üstüne gören varmı hamile olup adet görenler görme yaşayanlar Kızlar,üstüne görme olayı denen bişe varmış hamile olduğun halde,adet görebiliyomuşsun.Bende bu ay adet oldum ama çok az geldi yani normalde 7 güne kadar süren adetim 4 gün falan sürdü ve yine normalde yoğun olarak süren kanama az geldi.Ya bilemiyorum olabilir de olmayabilir de ama bu olayı yaşayan bilen varsa kaç...
  5. hamileyken adet gören var mı ?

hamileyken adet gören var mı ?

slm herkeze.aranızda yeniiyim.5 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim.geçen ay adet gördüm ama sanki hamile gibi belirtilerim var.acaba hamile olabilir miyim ?

Sayfayı Paylaş