gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Işık nasıl kırılır

Konu, 'Deney Labaratuvarı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çay bardağı içerisine su yokken kurşun kalemi koyarak bakınız. Kalemin çay bardağı içerisindeki görüntüsünü incelersek kalemin görüntüsünde herhangi bir kırılma gözleyemeyiz.

Işık nasıl kırılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şifre Nasıl Kırılır/ Nasıl Korunur?

Şifre Nasıl Kırılır/ Nasıl Korunur?

facebook şifresi nasıl kırılır facebook şifre bulma banka şifreleri nasıl kırılır şifresi bulma şifresini kırarım Emniyet Genel Müdürlüğü, dolandırıcılık olaylarındaki artışa dikkat çekerek, vatandaşları uyardı. Emniyet Genel Müdürlüğü, sanal âlemde yapılan alış-verişlerde ve kredi kartı kullanımlarında yaşanan dolandırıcılık olaylarındaki artışa dikkat çekerek, vatandaşları uyardı. Emniyet...
  2. Şarkı söyleyerek bir bardak nasıl kırılır?

Şarkı söyleyerek bir bardak nasıl kırılır?

Yapılabilir ve teorik olarak mümkündür. Hatta ünlü tenör Cruso'nun bunu başardığı rivayet edilir. Rezonansını tutturabilirseniz sadece bardak değil başka birçok şeyi kırabilirsiniz. Peki öyleyse, nedir bu rezonans? Salıncakta bir çocuğu salladığınızı düşünün. Salıncak size gelirken, tam en üst noktaya ulaşmadan salıncağı itmeye kalkışırsanız, onu yavaşlatırsınız. Ancak salıncak size doğru...
  3. Facebook Şifre Nasıl Kırılır

Facebook Şifre Nasıl Kırılır

Facebook Şifre Nasıl Kırılır arkadaşlar bu konuda yardımcı olacak bilgisi olacak olanları bu sayfaya bekliyorum.
  4. Samsung e 250 sim kilidi nasıl kırılır

Samsung e 250 sim kilidi nasıl kırılır

Selam.Samsung e250 telefonum var sim kartı kilitlendi.sim kilidini nasıl kıaracağım ne olur yardım edin :(
  5. windows açılış şifresi nasıl kırılır?

windows açılış şifresi nasıl kırılır?

Benim zeki kardeşim pcme şifre koymuş, şimdi ağzını burnunu kırmak var ya, neyse. Şimdi bu şifreyi nasıl kıracaz, ne yapabilirim ne olur yardım edin, bilgisayarcıya götürmeden halletmem lazım :S

Sayfayı Paylaş