gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Işıklı Duş Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Banyo dekorasyonlarında kullanacağınız ışıklı duş başlıkları ile suyu istediğiniz renklerde ayarlayabileceksiniz.. Oldukça güzel bir görünüm oluşturan bu ışıklı duş modelleri karşınızda..

Young bride ve jnevin bunu beğendi.
  2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kız ne güzel şey bunlar bayıldım emeğine sağlık

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vay bunlar bizim banyoda olsa ben duştan hiç çıkmazdım :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Düşünsene;
    - Kızım hadi ama çıkmıyomusun hala?
    - tamam anne dur çıkıcam...

... aradan iki saat geçer,
    - ***** kızım bak sinirleniyorum ne yapıyorsun içerde ?
    -*****..
    -kız ben kime diyorum.. Herif nerde bu banyonun anahtarı kıza birşeymi oldu ne
    - Of anne ya bir ışıklı duş keyfimiz var ondada rahat bırakmıyorsun .. bırak ta keyfini sürelim çıkıcaz işte alalala ya :):): :D
    Artık adminim cıkınca ne olur bilemem :)

her evde bu diyologlar yaşanır sanırsam :):)
    benım annem süper uyarlamalar bu bu konuda
    beni şeyler türeterek beni şe eder :D hahaha

Işıklı Duş Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işıklı duş başlıkları

Işıklı duş başlıkları

Banyonuza ışık vuruyor melişler her renk ışıklı başlıklar sizler için :)
  2. Işıklı Saksı Modelleri

Işıklı Saksı Modelleri

Bahçelerimizde, evimizin içinde yetiştirdiğiniz çiçeklerin saksılarının ışık saçmasını istermisiniz. Mobideko.Com sizler için araştırdı. Yazının devamı ve diğer modeller için TIKLAYINIZ
  3. Modern Işıklı Duş Başlıkları

Modern Işıklı Duş Başlıkları

Yeni Sezon Işıklı Duş Başlıkları Modern Işıklı Duş Başlıkları Farklı Işıklı Duş Başlıkları Yeni bir eviniz varsa ve banyo dekorasyonlarınızda yepyeni alanlar yaratmak istiyorsanız ışıklı duş başlığı modellerinden yararlanabilirsiniz. Modern banyo dekorasyonları yaratmak istiyorsanız sizler için aşağıya eklemiş olduğum modern görünümlü duş başlığı modellerime göz atabilir; birbirinden farklı...
  4. Renkli Led Işıklı Yağmurlama Tipi Duş Başlığı Modelleriyle Banyolarınızda Değişim Yakalayın!

Renkli Led Işıklı Yağmurlama Tipi Duş Başlığı Modelleriyle Banyolarınızda Değişim Yakalayın!

Banyo dekorasyon değişiminde bu sene fazla bir bütçe ayıramayacaksınız; ama küçük de olsa dekorasyon değişiminize katkı sağlayacak olan bir dekorasyon ürününü sizlerle paylaşmak istiyorum. Led ışıktan faydalanarak hemen her odanızda farklı görünüm zenginlikleri elde edebilirsiniz. Peki, bu sene led ışık ile elde edeceğiniz değişimde led ışıklı duş başlığı modellerinden faydalanmaya ne...
  5. Led ışıklı duş başlığı ile banyolarda farklı değişimler

Led ışıklı duş başlığı ile banyolarda farklı değişimler

Banyo dekorasyon değişiminizde bu sene kolay bir değişim elde etmek mi istiyorsunuz? Sizlerin banyolarınızda renklendirici görünüm meydana getirici rolü bulunan led ışıklı duş başlığı modellerine göz atmaya ne dersiniz?En özel ve farklılığa davetiye çıkarıcı rolü bulunan led ışıklı duş başlığı modelleri kullanımı ile gerçekleştirmeye ne dersiniz? Renk cümbüşü gerçekleştirmenize yardımcı olacak...

Sayfayı Paylaş