gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Işıklı Klozetler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Bu klozetler banyonuza renk katacak... İçine yerleştirilen ışık sistemiyle özellikle gece yandığı zaman loş görünümüyle banyonuza hava katacaktır.Sizlerde banyonuzda bulunan klozetinizi bunlarla değiştirerek hoş bir görünüm sağlayabilrisiniz.Üstelik renk şeçimiylede banyonuzla uyum sağlayacaktır.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    değişik :) [​IMG]

Işıklı Klozetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı klozet

Akıllı klozet

SİZİ BİLMEM AMA BEN BÖYLE ŞEY GÖRMEDİM ...WCDE İŞİNİZİ HALLEDERKEN AYNI ZAMNADA SEVDİĞİNİZ MÜZİKLERİ DİNLEMEK İSTER MİZİNİZ ? DURUN DAHA BİTMEDİ PEKİ KLOZETİNİZİN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEMESİNİ ? KİM İSTEMEZ Kİ... BÜTÜN BUNLARI YAPABİLİYOR INAX . FİRMASININ BU TASARIMI GERCEKTEN COK YARATICI İŞTE O AKILLI KLOZET......
  2. Işıklı Mobilyalar

Işıklı Mobilyalar

ışıklı mobilyalar Evinizin daha modern daha şık ve gösterişili görünmesini istiyorsanız bu mobilyaları kullanabilirsiniz.Evinizin her bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  3. KLozet Örtüsü

KLozet Örtüsü

Hanımlar çok güzel bir örnek buldum klozet takımı :) Tutturdum anne aynısından isterim annemi bilen bilir çok acayip hatundur verdiği tek cevap :) - Sık bitarafını oturda ör :D:D hahaha Of anne ya ben onu yapamam dediğimde ise ; evlenirken evleniyorsun ama .. diip lafı ağzıma tıktı :) ee işbaşa düştü bende oturdum öreyim dedim daha yeni başladım örneye o klozet kapagı bitmek üzere:)...

Sayfayı Paylaş