gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ışılsu sonunda bebişini durdurmayı başardı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

tuğçe ışılsu ışılsu bebişini bir süreliğinede olsa biryere sabitlemiş ve uykuyu çekilmiş :D:D

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  3. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
ışılsu sonunda bebişini durdurmayı başardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ışılsuya ithafen

ışılsuya ithafen

Islak gözlerinle bakarken ardımdan sızlamadımı sanırsın içim Şiir gözlüm mecburdu gidişim Issız dağlarda gezerken şarjörümdeki mermi kadar yakınsın bana Lakin onları her sıkışımda sensizliğim geldi aklıma Sensiz geçen her gece yıldızlardan buket yaptım sana Umudumsun,özlemimsin,herşeyimsin bebeğim......
  2. başarı  !

başarı !

‎4 yaşında başarı ....donuna işememektir. 12 yaşında başarı..........arkadaş bulabilmektir. 16 yaşında başarı.................araba surebilmektir. 20 yaşında başarı........................seks yapabilmektir. ...35 yaşında başarı .......................para kazanabilmektir. ...50 yaşında başarı .......................çok para kazanabilmektir. 60 yaşında başarı ........................seks...
  3. bebiş

bebiş

bebiş isteyenler ben 24 yaşında 10 aylık evliyim bebiş istiyorum ben 2 ay evliyken adetim 10 gün geçmişti ilişkiden sonra birden kanamam geldi hamileymişim ve ilişki esnasında söktürdüm 8 aydırda her ay bekliyorum bebişm olsun diye her ay hüsran çok zor bişey adetime 2 gün var bu ay inş allahım nasip eder bebişim olur çok istiyorum her gün dua ediyorum allahım isteyen herkeze nasip etsin
  4. başarı

başarı

Acaba akrep burçları için bu yıl başarılı olarak şanslı geçebilecek mi
  5. Bebiş

Bebiş

Arkadaşlar kimse varmı?

Sayfayı Paylaş