isim falı kesin bakın :)

D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
olan kişiliği ifade eder.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve
güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder. Citten aynı beni anlatıyoya süpermiş.bide eşiminkine bakıyım.teşekkürler canım:ehi:

Bu isim konusu gerçekten çook önemli çocuğunuza isim verirken çok dikkat edin.Hayatın tümünü etkilemesede çoğunu etkilediği kesin.

Ö : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever ve duygularınıığa vurmaktan kaçınan tiplerdir.
Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.
L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.

Süper!!!
Ben bu siteye yeni üvey oldum, iyikide olmusum gercekten harikasiniz

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.
İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.
F : Sakinliği temsil eder, uysal ve güvenilir kişiliğin işaretçisidir.

hımmm ben böle bi aslan kadınıyım işte... sanatımda var hassasımda duygusalmısım bak bunu bılmıodum ruhsal konulara hıc gırmım ben bozulmasın iice sakin bırımısım aslında deılım ama koca ısmım yalanmı solıcek:d

P : Kendinden emin kişilik, girdikleri ortamda kendine güvenli tavırlarıyla dikkat çekerler
I,İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder
N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder
A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder
R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar
hem kendinden emin hemde tereddütlü çıktı:)valla anlamadım:)

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar
A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder
Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

Geri