isim falı kesin bakın :)

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

1. aslım18

aslım18 Yeni Üye

Ce: isim falı kesin bakın :)
    mrb arkadaşlar
    adım sibel yeni üye oldum ve bu siteyi çok beğendim

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

Cevap: isim falı kesin bakın :)
    Enteresam hemen hemen tuttu paylasim icin cok sagol.

3. Taurus

Taurus Yeni Üye

Çok doru:)Teşekkürler cnm emeğine Sağlık

4. Hülya

Hülya Yeni Üye

tuttu valla :D

5. belginim

belginim Yeni Üye

N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder
    A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder
    Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.

İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.
    R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.
    E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
    olan kişiliği ifade eder.

6. handanca

handanca Daimi Üye

çok yaklaşı valla:) teşekürler

7. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye

emeğine sağlık.... ilginç ama hepsi doğru

8. serapcan

serapcan Yeni Üye

benimkide tuttu ellerine saglik

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
    S,Ş : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.
    R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.
    A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

teşeşkürlerrrr.....

10. Beyazca

Beyazca Yeni Üye

H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder.
    U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.
    L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.
    Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve
    güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

tam beni ifade etmekle gerçeklik payıda yüksek emeğine sağlık canım

11. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye

S,Ş : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.
    E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
    olan kişiliği ifade eder.
    M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.
    A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.
    bu bennnn..teşekkurler. canım..

12. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye

G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.
    Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik
    L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir
    Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve
    güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

tesekkürler emegine saglık

13. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye

O,Ö : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever ve duygularını açığa vurmaktan kaçınan tiplerdir.
    N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.
    U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.
    L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.
    emeğine sağlık.

14. ezgim

ezgim Yeni Üye

Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.
    İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder

15. dionisya

dionisya Yeni Üye

cok gusel ya beni tarif edio gercekten :) tesekkurler.

isim falı kesin bakın :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. şuna bakın..sesi açıp bakın:)

dubdub sesi açın...süper.... :26: dipnot: korkunç değil:)
  2. azrail ünlülerin yanına gelirse bakın bakın ne olur :D:D

Süleyman DEMIREL : Daha siyasete doyamadım valla ,Azrail Bey bi beş sene daha ellemeseniz bana (Yil:2020 Yas:135) Tansu ÇILLER : Simdi ben sizinle geleyim gelmesinede.Amerikadaki mallarımı transfer etmenin hiç imkanı yok mu ? %30'unu size bıraksam Ajda PEKKAN :Ne demek bünyeniz narkozu kaldırmaz doktor bey ? Siz işinizi yapın lütfen dediğim gibi alnımı biraz daha gerelim kırışmış...
  3. sedefe kesin çözüm..

sedefe kesin çözüm sedefte kesin çözüm sedef sedeften kurtuldum sedef hasdası akdar Bir çok kişinin hayatını karartan bir cilt hastalığıdır sedef..Peki bu sedef ten kurtulmanın çaresi nedir? Şimdi sizlere alternatif tıp olarak önereceğim bir tarifle bu sedef hastalığı için ek bir tedavi olabilir arkadaşlar sonuçta tedavi bitkisel ve yan etkisi yok denemek te fayda var diye düşünüyorum...
  4. özel günler falı(muayyen gün falı)

muayyen gün falı muayyen günü falı gün özel regl Bayanlar muayyen günlerindeki tarihe denk gelen günlerde neler yaşayacaklarını bu yöntemle tahmin edebilirler.Ayın 1i 2 si diye karşısına ne gelirse 1ay onlarr yaşanıyor. Sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar... 1-saadet yaşayacaksın 2-nefret edileceksin 3-merak edeceksin 4-sevileceksin 5-keder olcak 6-aşkın sürpriz 7-başarı 8-büyük sevinç...
  5. kesin hiççç barışmam

:sinirli:melekler çok sinir oldum sizinle paylaşmak istedim eşimin teyzesiyle küsüz 4 yıldır falan konuşmuyrz sebeb ben yeni evliyken kaynanamla aramızda biraz olaylar olmuştu bunlar beni başka ilden yabancı diye pek sevmediler ama bu konuşmadığımız teyzesi meğerse hep arkamdan oyunlar çeviriyrmuş bana çok yakın davranıyrdu bu hep anneme benzettim bende onu bazı şeyleri paylaştım onunla...
  6. İsim Falı:)

2011 isim falı , ,, ,, , , , , Son günlerde oldukça popülerleşmeye başlayan isim falına bakarak karşınızdaki kişi hakkında fikir sahibi olunabilirmiş.. Astrologlara göre durum bu kadar basit.. NASIL BAKILIR? Fal için sözkonusu isimdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarına bakmak gerek. İsimdeki harflerin anlamlarını biraraya getirerek...
  7. Saç beyazlarına kesin çözüm

saç beyazlarına kesin çözüm saç beyazlarına kalıcı çözüm beyazına son beyazlara kesin son Kiminde ırsidir erken beyazlar, kimin de ise zamanı geldiğinde beyazlar. Her ihtimalde, beyaz saçlar can sıkıntısına neden olurlar. Sevgili Melek'ler, siz kapattıkça yeniden çıkan asi beyaz saçlarınız için, kesin çözüm olacak Schwarzkopf'tan Igora Royal Absolutes ürününden bahsedeceğiz bu yazımızda...
  8. 30 saniyede iştahınızı kesin

30 saniyede iştahınızı kesin Yemeklerinizde kırmızı ve yeşil biberi bolca kullanmaya özen gösterin fakat aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Siz yemeğinizi yavaş yavaş yerken biberle lezzetlendirdiğiniz yemekler beyninize hızla tokluk sinyalleri iletmeye başlayacak ve böylece size daha az yemek yemeye itecek. 5 dakika japonlar gibi öğlen uyuyun Hem ruhunuzu hem de vücudunuzu canlı tutacak, sizi...
  9. Saç Dökülmesine Kesin Çözüm

Günde 50-100 tel dökülmesi normal sayılır. Kafada 90-160.000 arası tel bulunur. Bunların 50-100 ünün dökülmesi o kadar sorun olmaz. Zaten bu dökülme saçları yıkarken ya da tararken meydana gelir, yani doğaldır. En çok dökülme tabii ki uzun saçlarda görülür ancak yine de normaldir. Saç dökülmesi %10-%50 oranında olursa işte o zaman sorun başlar. Dökülme sebepleri kolayca tespit edilir. Genelde...

Sayfayı Paylaş