isim falı kesin bakın :)

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

1. aslım18

aslım18 Yeni Üye

Ce: isim falı kesin bakın :)
    mrb arkadaşlar
    adım sibel yeni üye oldum ve bu siteyi çok beğendim

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

Cevap: isim falı kesin bakın :)
    Enteresam hemen hemen tuttu paylasim icin cok sagol.

3. Taurus

Taurus Yeni Üye

Çok doru:)Teşekkürler cnm emeğine Sağlık

4. Hülya

Hülya Yeni Üye

tuttu valla :D

5. belginim

belginim Yeni Üye

N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder
    A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder
    Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.

İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.
    R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.
    E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
    olan kişiliği ifade eder.

6. handanca

handanca Daimi Üye

çok yaklaşı valla:) teşekürler

7. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye

emeğine sağlık.... ilginç ama hepsi doğru

8. serapcan

serapcan Yeni Üye

benimkide tuttu ellerine saglik

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
    S,Ş : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.
    R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.
    A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

teşeşkürlerrrr.....

10. Beyazca

Beyazca Yeni Üye

H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder.
    U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.
    L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.
    Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve
    güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

tam beni ifade etmekle gerçeklik payıda yüksek emeğine sağlık canım

11. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye

S,Ş : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.
    E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri
    olan kişiliği ifade eder.
    M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.
    A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.
    bu bennnn..teşekkurler. canım..

12. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye

G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.
    Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik
    L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir
    Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve
    güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

tesekkürler emegine saglık

13. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye

O,Ö : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever ve duygularını açığa vurmaktan kaçınan tiplerdir.
    N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.
    U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.
    L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.
    emeğine sağlık.

14. ezgim

ezgim Yeni Üye

Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.
    İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder

15. dionisya

dionisya Yeni Üye

cok gusel ya beni tarif edio gercekten :) tesekkurler.

isim falı kesin bakın :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. şuna bakın..sesi açıp bakın:)

dubdub sesi açın...süper.... :26: dipnot: korkunç değil:)
  2. azrail ünlülerin yanına gelirse bakın bakın ne olur :D:D

Süleyman DEMIREL : Daha siyasete doyamadım valla ,Azrail Bey bi beş sene daha ellemeseniz bana (Yil:2020 Yas:135) Tansu ÇILLER : Simdi ben sizinle geleyim gelmesinede.Amerikadaki mallarımı transfer etmenin hiç imkanı yok mu ? %30'unu size bıraksam Ajda PEKKAN :Ne demek bünyeniz narkozu kaldırmaz doktor bey ? Siz işinizi yapın lütfen dediğim gibi alnımı biraz daha gerelim kırışmış...
  3. sedefe kesin çözüm..

sedefe kesin çözüm sedefte kesin çözüm sedef sedeften kurtuldum sedef hasdası akdar Bir çok kişinin hayatını karartan bir cilt hastalığıdır sedef..Peki bu sedef ten kurtulmanın çaresi nedir? Şimdi sizlere alternatif tıp olarak önereceğim bir tarifle bu sedef hastalığı için ek bir tedavi olabilir arkadaşlar sonuçta tedavi bitkisel ve yan etkisi yok denemek te fayda var diye düşünüyorum...
  4. özel günler falı(muayyen gün falı)

muayyen gün falı muayyen günü falı gün özel regl Bayanlar muayyen günlerindeki tarihe denk gelen günlerde neler yaşayacaklarını bu yöntemle tahmin edebilirler.Ayın 1i 2 si diye karşısına ne gelirse 1ay onlarr yaşanıyor. Sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar... 1-saadet yaşayacaksın 2-nefret edileceksin 3-merak edeceksin 4-sevileceksin 5-keder olcak 6-aşkın sürpriz 7-başarı 8-büyük sevinç...
  5. İsim Falı:)

2011 isim falı , ,, ,, , , , , Son günlerde oldukça popülerleşmeye başlayan isim falına bakarak karşınızdaki kişi hakkında fikir sahibi olunabilirmiş.. Astrologlara göre durum bu kadar basit.. NASIL BAKILIR? Fal için sözkonusu isimdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarına bakmak gerek. İsimdeki harflerin anlamlarını biraraya getirerek...
  6. Yıldız falı kahve falı el falı hurafemi?

Yıldız falı, kahve falı, el falı gibi her çeşit fal hurafedir. Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki: (Falcının, büyücünün söylediklerine inanan, Kur’an-ı kerime inanmamış olur.) [Taberani] (Fal baktıran, falcıya inanmasa bile, kırk gün namazı kabul olmaz.) [Müslim] Cincilere ve büyücülerin, söylediklerine, yaptıklarına inanmak, bazen doğru çıksa bile, Allah’tan başkasının her şeyi bildiğine ve...
  7. En iyi falcı fal bakan sahtekarları yok edelimm

Fal fal dedik buldum en iyisini sizde paylaşın. Sahtekarları bilelm. Ben gülbaşak ablaya gittim kendisi enerjisi iyi. İsim tarih veriyor. Bahçelievlerde 3. Caddede waffle cafe 88 numara 05435101034 ama randevu almak zor. Herşeyimi biliyor yol gösteriyor. Süheyla vat 7. Cad de sakın gitmeyin kadon 1500 tl mi kaptı sahtekar. Sakın gitmeyin. Bahçelide gül var oda eh biliyor ama tahmin ediyor ama...
  8. Bebeğe isim verirken nelere dikkat etmeli?

Yeni doğan çocuğa kısa bir süre içinde güzel bir isim koymak anne ve babaların en önemli görevlerindendir. Çocuğa konulan isim hem bu dünyada hem de ahirette geçerlidir. Rasulullah (sav) sadece çocukların değil, büyük insanların ismiyle dahi ilgilenmiştir. Kötü bulduğu bazı isimleri değiştirme yoluna gitmiştir. Yine konulması gereken güzel isimler hakkında bilgiler vermiş, zaman zaman bizzat...
  9. İsminizin analizini yapın

Alfabemizde bulunan her harfin birer anlamı bulunmaktadır. Bu harflerden oluşan karakter anlamları bir araya getirdiğimiz de isim analizi ortaya çıkar. Kendi isim analizinizi yapmak hiç de zor değildir. İsminiz de bulunan harfleri yazımız da geçen harflerden, anlamlarını bularak bir araya getirin. Yaptığınız bu işlem sonucunda kendi isminizi kendiniz analiz etmiş olacaksınız. Dilediğiniz...

Sayfayı Paylaş